Gewonnen door The Kringmaker
114608
De Rode Ridder is een populaire Belgische stripreeks gemaakt door schrijver Willy Vandersteen. De serie verscheen voor het eerst in 1959 en is sindsdien een van de meest iconische en duurzame Vlaamse stripreeksen geworden. Het staat bekend om zijn historische en middeleeuwse setting, met ridders, kastelen en verschillende avonturen.
Het lot bevat de volgende nummers:
2 (Eerste Druk 1960) 4 6 7 8 9 10 11
12 13 14 (Eerste Druk 1963) 16 17 20 21 22
23 24 25 27 32 33 36 37 38 39
43 47 48 50 51 52 53 55 57
58 60 67 (Eerste Druk 1975) 70 72 74 75 (Eerste Druk 1977)
84 (Eerste druk 1979) 85 (Eerste druk 1979) 86 87 (Eerste druk 1979) 88 (Eerste druk 1980)
89 (Eerste Druk 1980) 90 (Eerste Druk 1980) 91 (Eerste Druk 1980) 94 (Eerste Druk 1981) 95 (Eerste Druk 1981)
98 (Eerste Druk 1982) 99 (Eerste Druk 1982) 100 (Eerste Druk 1982) 102 (Eerste Druk 1983) 103
104 (Eerste Druk 1983) 105 (Eerste Druk 1983) 106
Kringwinkel Antwerpen
Deurnsebaan 52
2170 Merksem
Google Maps
Let op: wij aanvaarden enkel elektronische betaalkaarten.
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 118.50 door Deroosni op 04/04/2024 - 19:41:47
€ 64.05 door The Kringmaker op 03/04/2024 - 21:12:14
€ 61.00 door johanmaria op 03/04/2024 - 21:12:14
€ 42.00 door The Kringmaker op 22/03/2024 - 09:44:39
€ 40.00 door The Kringmaker op 22/03/2024 - 09:44:39
€ 38.29 door dagschotel op 22/03/2024 - 09:44:37
€ 36.47 door The Kringmaker op 22/03/2024 - 09:44:37
€ 34.73 door dagschotel op 22/03/2024 - 09:44:36
€ 33.08 door The Kringmaker op 22/03/2024 - 09:44:36
€ 31.50 door dagschotel op 21/03/2024 - 11:53:02
€ 30.00 door mgeuens op 21/03/2024 - 11:53:02
€ 26.25 door dagschotel op 21/03/2024 - 11:52:55
€ 25.00 door mgeuens op 21/03/2024 - 11:52:55
€ 1.17 door dagschotel op 21/03/2024 - 11:12:31
€ 1.11 door HANS273 op 21/03/2024 - 11:12:31
€ 1.05 door dagschotel op 21/03/2024 - 06:41:49