Gewonnen door bolssusanne@live.be
107731
Lot over Chinese maquillage in opera Peking
- Chinees mini vouwscherm, getiteld 'Facial Makeup of Peking Opera'.
Het scherm bestaat uit 6 panelen met afbeeldingen van kleurrijke Chinese gezichten die gemaquilleerd zijn op de typische manier van de opera van Peking.
Het scherm is in goede staat en komt in de origele doos met een schoonmaakdoekje.
Afmetingen: hoogte 24 cm, totale breedte 46,5 cm. - 5 keramieken mini maskers die gemaquilleerd zijn op de typische manier van de opera van Peking.
De vijf maskertjes zitten in de originele doos (deze is beschadigd). Oorspronkelijk zaten de vijf maskertjes vastgekleefd aan deze doos, maar er zijn er vier losgekomen.
Afmetingen masker: hoogte 3 cm, breedte 2 cm.
Dit product is te bezichtigen in Kringwinkel.Gelieve bij elke communicatie het veilingnummer te vermelden a.u.b. = vette nr. bovenaan de omschrijving.
Sommige producten vertonen gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
Afhalen van goederen kan van maandag tot vrijdag tussen 8.30u en 17.00u op locatie:
Centraal magazijn Kringwinkel Antwerpen
Deurnsebaan 52
2170 Merksem
Google Maps
Let op: wij aanvaarden enkel elektronische betaalkaarten.
Dankzij deze veiling kunnen we ook in de toekomst investeren in opleiding en werk.
Voor mensen met minder kansen op de arbeidsmarkt.
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 12.60 door BRUVIC op 31/01/2024 - 18:39:39
€ 12.00 door bolssusanne@live.be op 31/01/2024 - 18:39:39
€ 10.50 door BRUVIC op 30/01/2024 - 20:50:58
€ 10.00 door Peggys3011 op 30/01/2024 - 20:50:58
€ 8.00 door Peggys3011 op 30/01/2024 - 20:50:44
€ 4.20 door BRUVIC op 30/01/2024 - 20:50:35
€ 4.00 door Peggys3011 op 30/01/2024 - 20:50:35
€ 2.10 door BRUVIC op 30/01/2024 - 20:50:27
€ 2.00 door Peggys3011 op 30/01/2024 - 20:50:27
€ 1.34 door BRUVIC op 29/01/2024 - 09:32:07
€ 1.28 door Willypoker2000 op 29/01/2024 - 09:32:07
€ 1.22 door BRUVIC op 29/01/2024 - 09:32:02
€ 1.16 door Willypoker2000 op 29/01/2024 - 09:32:02
€ 1.10 door BRUVIC op 24/01/2024 - 20:07:49
€ 1.05 door Feralis op 20/01/2024 - 00:02:38