Gewonnen door troetelbeertje
Naar aanleiding van het Napoleon jaar deze beeldjes van de Franse keizer Napoleon.
- De buste van Napoleon: deze heeft wat schade aan de achterzijde. Het is zelf hersteld (zie foto)
- Beeld in biscuit van napoleon met zijn hand in zijn vest. Een typische pose.
- Koperen beeldje van napoleon met de typische hoed.
- Koperen bel bekroond met de figuur van Napoleon. Dit is een souvenier van Waterloo. Het staat ook op de bel. Op de bel is ook de leeuw afgebeeld.
Vertonen gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
Afmetingen:Kleine HxBxD:10,50cm x 4 cm x 3 cm Grote HxBxD: 25,50 cm x 13 cm x 11 cm
€ 10.50 door jan-65 op 25/07/2021 - 21:00:01
€ 10.00 door Yes op 09/07/2021 - 13:49:12
€ 2.10 door troetelbeertje op 05/07/2021 - 22:34:16