Huidig bod:
€Reeds klant?
Login met je emailadres en paswoord.
Bied je voor de eerste keer?
117950
Op een blauwe maandag in 1957 schuifelt Guust Flater voor het eerst op zijn espadrilles binnen in de kantoren van het weekblad Robbedoes.
Guust is een uitvinder met een grenzeloze verbeelding.
Een liefhebber van ongewone huisdieren. Een manusje-van-alles (en van niets). De meest onhandige kantoorhulp, die alleen bij uitgeverij Dupuis terechtkon.
Hij flatert vol goede wil en is goudeerlijk.
Hij is de ultieme antiheld en was het favoriete personage van zijn geestelijke vader André Franquin. Guusts ongeremde humor en dromerige onbevangenheid gingen generaties recht naar het hart.
De boeken zijn in algemeen goede staat, enkele vertonen normale gebruikssporen.
De volgende albums zitten in het lot:
R1
R2
R3
De Biodiversiteit volgens Flater
0
5
9
9 ,Het geval Flater
10
11
12
13
Flater verdient een optater
14
15 Van Flaters tot katers
15
20 Flater veert helemaal op
Albums zijn in redelijke staat, de oudere bevatten gebruikssporen.
Lot Guust Flater Albums (17)
Kringwinkel Antwerpen
Deurnsebaan 52
2170 Merksem
Google Maps
Let op: wij aanvaarden enkel elektronische betaalkaarten.
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 22.05 door Loeloe3 op 02/05/2024 - 18:18:34
€ 21.00 door Guuscocker op 01/05/2024 - 10:52:56
€ 20.00 door Loeloe3 op 25/04/2024 - 23:57:35
€ 1.05 door Westflute in Broeksele op 24/04/2024 - 20:23:04