Gewonnen door Paulien B
Lot bestaande uit 3 Ernies en 2 Berts. Bert en Ernie zijn een bekend Muppetduo. Ze debuteerden in 1969 op de Amerikaanse televisie in het kinderprogramma Sesame Street, en maakten oorspronkelijk deel uit van een groep Muppets van Jim Henson. Ze behoorden al snel tot de populairste Muppets. Tot op de dag van vandaag vormen Bert en Ernie een vast onderdeel van Sesamstraat-uitzendingen over de hele wereld. Ze waren ook al te zien vanaf de allereerste aflevering van Sesamstraat, die in Nederland en Vlaanderen werd uitgezonden op 4 januari 1976. (Wikipedia). Eén van de Ernies en één van de Berts hebben een label met erop Sesame Street - Fisher Price.
Afmetingen: H: 27cm
Adres: De Kringwinkel Ateljee, Pijndersstraat 52 in Gent. Wil je dit lot van dichtbij bekijken? Dat kan op donderdagen tussen 14u en 16u.
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 20.00 door Jurajopa op 23/01/2024 - 21:00:10
€ 20.00 door Paulien B op 23/01/2024 - 21:00:10
€ 19.15 door Jurajopa op 23/01/2024 - 21:00:01
€ 18.24 door Paulien B op 23/01/2024 - 21:00:01
€ 16.54 door Paulien B op 23/01/2024 - 19:17:14
€ 15.75 door Larry op 23/01/2024 - 17:21:30
€ 15.00 door Paulien B op 19/01/2024 - 21:21:05
€ 14.78 door Remco1216 op 19/01/2024 - 21:21:05
€ 14.08 door Paulien B op 19/01/2024 - 21:21:02
€ 13.41 door Remco1216 op 19/01/2024 - 21:21:02
€ 12.77 door Paulien B op 19/01/2024 - 21:20:58
€ 12.16 door Remco1216 op 19/01/2024 - 21:20:58
€ 11.58 door Paulien B op 19/01/2024 - 21:20:50
€ 11.03 door Remco1216 op 19/01/2024 - 21:20:50
€ 10.50 door Paulien B op 18/01/2024 - 21:23:04
€ 10.00 door Lieve Wondelgem op 18/01/2024 - 21:22:55
€ 10.00 door Paulien B op 18/01/2024 - 21:22:55
€ 9.73 door Lieve Wondelgem op 18/01/2024 - 21:22:46
€ 9.27 door Paulien B op 18/01/2024 - 21:22:46
€ 8.82 door Lieve Wondelgem op 18/01/2024 - 08:14:31
€ 8.40 door Nefertiti op 17/01/2024 - 21:50:05
€ 8.00 door Lieve Wondelgem op 16/01/2024 - 17:37:21
€ 7.72 door Gvel op 16/01/2024 - 17:37:21
€ 7.35 door Lieve Wondelgem op 16/01/2024 - 08:23:39
€ 7.00 door simjer op 16/01/2024 - 08:23:39
€ 4.00 door simjer op 15/01/2024 - 16:59:21
€ 3.00 door Lieve Wondelgem op 10/01/2024 - 19:15:14
€ 3.00 door davy1977 op 10/01/2024 - 19:15:14
€ 2.10 door Lieve Wondelgem op 10/01/2024 - 16:37:14