Huidig bod:
€Reeds klant?
Login met je emailadres en paswoord.
Bied je voor de eerste keer?
118241
Alle LEGO-sets in originele verpakking.
Deze sets dateren uit voorgaande productiejaren en worden gewaardeerd om hun historische en verzamelwaarde.
Vanwege hun zeldzaamheid worden ze hoog gewaardeerd door LEGO-liefhebbers en verzamelaars over de hele wereld.
- Lego System 070 (1967-1972)
- Lego 200 (1974) dubbel in dit lot
- Lego 293 (1973)
- Legoland 6309 (1988)
Lot 5 Vintage Lego Dozen
Kringwinkel Antwerpen
Deurnsebaan 52
2170 Merksem
Google Maps
Let op: wij aanvaarden enkel elektronische betaalkaarten.
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 52.50 door dagschotel op 02/05/2024 - 13:11:43
€ 50.00 door Feniks op 02/05/2024 - 13:11:43
€ 46.31 door dagschotel op 02/05/2024 - 13:11:38
€ 44.10 door Feniks op 02/05/2024 - 13:11:38
€ 40.00 door lieven6885 op 26/04/2024 - 09:40:00
€ 23.33 door dagschotel op 26/04/2024 - 09:24:34
€ 22.22 door Jasper86 op 26/04/2024 - 09:24:34
€ 1.05 door dagschotel op 26/04/2024 - 06:07:28