Gewonnen door Applejack
Dit lot bestaat uit een view-master 3-Dimension van het merk Sawyer's Inc. in de originele verpakking. Verder een meer recente viewer in rood plastiek van het merk GAF. Beide items zijn gebruikt maar onbeschadigd, wel gebruikssporen en doosje met schade.
Daarbij nog een lot van meer dan 20 (schijven). Soms in hun boekjes, soms niet. We hebben ze niet gecontroleerd op volledigheid, dus er kunnen schijven ontbreken! Schijven zijn soms niet optimaal, boekjes meestal versleten.
- over landen en regio's
- diverse feuilletons en tekenfilmen
Dit product is te bezichtigen in Kringwinkel.Afhalen en bezichtigen kan van maandag tot zaterdag enkel op afspraak! (via mail even doorgeven wat en wanneer u afhaalt of bezichtigt aub)
IJzerenmolenstraat 4, 3001 HEVERLEE
€ 50.00 door Ruubje op 09/07/2022 - 18:34:50
€ 40.85 door Applejack op 09/07/2022 - 18:34:50
€ 38.90 door Ruubje op 09/07/2022 - 16:58:55
€ 37.05 door masterblaster op 09/07/2022 - 16:58:55
€ 31.51 door Vandaag op 25/06/2022 - 11:58:00
€ 30.00 door leeuws b op 25/06/2022 - 11:57:41
€ 28.57 door Vandaag op 25/06/2022 - 11:57:41
€ 24.15 door leeuws b op 24/06/2022 - 23:31:21
€ 23.00 door Vandaag op 24/06/2022 - 23:31:21
€ 21.00 door leeuws b op 24/06/2022 - 23:30:55
€ 20.00 door Vandaag op 24/06/2022 - 23:30:55
€ 17.64 door leeuws b op 24/06/2022 - 21:21:34
€ 16.80 door august op 24/06/2022 - 21:21:34
€ 16.00 door leeuws b op 24/06/2022 - 18:28:07
€ 14.70 door Lisa_D op 24/06/2022 - 17:54:18
€ 14.00 door Keramiek op 24/06/2022 - 17:54:18
€ 7.35 door Lisa_D op 24/06/2022 - 17:54:09
€ 7.00 door Keramiek op 24/06/2022 - 17:54:09
€ 1.05 door Lisa_D op 24/06/2022 - 17:35:09