Huidig bod:
€Reeds klant?
Login met je emailadres en paswoord.
Bied je voor de eerste keer?
Een set van drie luxe veilingcatalogi van het gerenommeerde numismatische veilinghuis Numismatica Ars Classica (NAC) AG. De catalogi horen bij een reeks veilingen van mei 2025 in het Hotel Baur au Lac in Zürich.
1. Veiling 153: The Carl Subak Collection of Roman Quinarii
Datum: 18 mei 2025.
Inhoud: Deze catalogus is volledig gewijd aan de collectie van Carl Subak, specifiek gericht op Romeinse Quinarii (kleine zilveren munten).
Details: De binnenpagina's tonen gedetailleerde zwart-witfoto's en wetenschappelijke beschrijvingen van diverse Romeinse munten, zoals die van de families Fundania en Vettia.
2. Veiling 154: Greek, Roman and Byzantine Coins
Datum: 19 mei 2025.
Inhoud: Een brede selectie van hoogwaardige antieke munten uit de Griekse, Romeinse en Byzantijnse periodes.
Hoogtepunten: * De afbeeldingen tonen prachtige Griekse tetradrachmen uit Syracuse (ca. 460-420 v.Chr.) met afbeeldingen van de nimf Arethusa en een quadriga (vierspan).
Er is ook een zeer zeldzame Romeinse gouden munt (Aureus) afgebeeld van Diadumenianus als Caesar, geslagen rond 217 n.Chr.
3. Veiling 155: The Traveller Collection - British Coins (Part I)
Datum: 20 mei 2025.
Inhoud: Het eerste deel van een belangrijke verzameling Britse munten.
Hoogtepunten: De getoonde pagina's laten gouden munten zien uit de vroege 18e eeuw, waaronder "Guineas" en "Two Guineas" van Queen Anne (bijvoorbeeld uit 1707, 1711 en 1713).
Algemene kenmerken:
Presentatie: De catalogi hebben een kenmerkende rode omslag met strakke witte belettering en het NAC-logo.
Kwaliteit: De binnenkant is voorzien van hoogwaardige kleuren- en zwart-witfotografie, waarbij belangrijke stukken vaak sterk vergroot worden weergegeven om de details en de staat (zoals "Fdc" of "Extremely fine") te benadrukken.
Informatie: Elke munt is voorzien van een uitgebreide herkomst (pedigree), technische specificaties (gewicht, diameter) en een geschatte waarde in Zwitserse franken.
Drie luxe veilingcatalogi
AFHAALPUNT DIEST
Weergave van de foto's hangt af van het computersysteem van de klant
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
Je kan dit item afhalen of laten verzenden. De verzendingskost bedraagt € 6,50 voor België en € 10,00 voor Nederland, Luxemburg, Frankrijk of Duitsland. Als je kiest voor verzending, wordt het item binnen de 7 werkdagen verstuurd.