Gewonnen door Zoilo789
Vintage glazen kerstballen, verschillende kleuren grijs, wit en zwart.
Afm.: verschillende maten
Staat: gebruikt, vintage, geen complete sets, met verschillende pieken.
Dit product is te bezichtigen in Kringwinkel.NIet verzenden
AFHAALPUNT DIEST
Weergave van de foto's hangt af van het computersysteem van de klant 4.2
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 5.80 door Keppemimi op 10/05/2024 - 14:01:58
€ 5.52 door moemamiemee op 10/05/2024 - 13:54:22
€ 5.25 door Keppemimi op 29/04/2024 - 17:36:25