[ Afgelopen op: 10/01/2022 - 20:30 ]
Gewonnen door Elke.Purnal
jaartal: 1977 (beide puzzels)
inhoud: 60 stukjes (beide puzzels)
afmetingen: 33 x 22,5 cm (beide puzzels)
Beide dozen zijn beschadigd, bij Kermit de Kikker is er met balpen op de doos geschreven.
Sporen van plakband aanwezig bij beide dozen.
Beide puzzels zijn compleet.
Dit product is te bezichtigen in Kringwinkel.Vertoont gebruikssporen.
Dit lot bevindt zich in de afgesloten etalage van de kringwinkel te Zele.
Bezichtigen buiten de etalage gebeurt onder toezicht van een medewerker.
€ 4.00 door Barney 19 op 10/01/2022 - 20:20:26
€ 4.00 door Elke.Purnal op 10/01/2022 - 20:20:26
€ 3.68 door Barney 19 op 10/01/2022 - 16:38:29
€ 3.50 door bast op 10/01/2022 - 16:38:29
€ 2.00 door Barney 19 op 12/12/2021 - 21:10:04