Gewonnen door Keppie
Mooie lot van twee glazen presse - papiers van bruin en groen-blauw kleur. Deze presse-papiers zijn niet getekend.
Afm.: bruine: H 8 cm x Ø 8 cm groen-blauw: H 6 cm x Ø 7 cm
Staat: groen-blauw is aan de bodem beschadigd ( zie foto's), verder in gebruikte staat
AFHAALPUNT DIEST
Weergave van de foto's hangt af van het computersysteem van de klant 4.2
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 31.51 door Forester op 05/05/2024 - 19:09:56
€ 22.94 door Keppie op 05/05/2024 - 19:07:59
€ 21.85 door damhait op 05/05/2024 - 19:07:59
€ 20.81 door Keppie op 05/05/2024 - 19:07:57
€ 18.88 door Keppie op 05/05/2024 - 19:07:55
€ 17.98 door damhait op 05/05/2024 - 19:07:55
€ 17.12 door Keppie op 05/05/2024 - 19:07:53
€ 16.30 door damhait op 05/05/2024 - 19:07:53
€ 15.52 door Keppie op 05/05/2024 - 19:07:52
€ 14.78 door damhait op 05/05/2024 - 19:07:52
€ 14.08 door Keppie op 05/05/2024 - 19:07:50
€ 13.41 door damhait op 05/05/2024 - 19:07:50
€ 12.77 door Keppie op 05/05/2024 - 19:07:48
€ 12.16 door damhait op 05/05/2024 - 19:07:48
€ 11.58 door Keppie op 05/05/2024 - 19:07:40
€ 11.03 door damhait op 05/05/2024 - 19:07:40
€ 10.50 door Keppie op 05/05/2024 - 18:50:26
€ 10.00 door damhait op 05/05/2024 - 18:50:26
€ 8.40 door damhait op 04/05/2024 - 12:54:16