Beeldje van danseres art nouveau (stijl?), niet gesigneerd

Einddatum:16-07-2018 om 21:00
16-07-2018 21:00

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 5,25

Afhaalpunt kringwinkel Zele.

Het beeldje is niet gesigneerd.

Materiaal: metaal, waarschijnlijk koper

De hoogte is 34 cm, de diameter van de voet is 7,5 cm Ø.

Er zijn geen beschadigingen.

Gewicht 0.6 kg

Vertoont gebruikssporen.

Dit artikel bevindt zich in de afgesloten etalage van de kringwinkel te Zele. Bezichtigen buiten de etalage is enkel mogelijk na telefonische afspraak op  het nummer 052/44 53 93.

€ 5,25 door bridged op 16-06-2018 om 02:49:41
€ 3,50 door Isabellemvda op 15-06-2018 om 11:32:43
€ 3,33 door Didato op 15-06-2018 om 11:32:42
€ 3,16 door Isabellemvda op 14-06-2018 om 21:04:01