Boek: Histoire de la Ceramique par Edouard Garnier uit 1882, tweede editie

Afgelopen op 18-06-2018 om 20:40

Winnend bod: € 31,50

Afhaalpunt kringwinkel Zele.

Dit Franstalig boek gaat over de geschiedenis van keramiek, aardewerk en porselein vanaf de oudheid tot heden = jaartal 1882.

Het boek heeft duidelijke zichtbare beschadigingen maar toch is het nog in redelijke goede staat.

Achteraan in het boek staat een inhoudstafel over de figuren die beschreven staan in het boek en ook een gewone inhoudstafel en telt 552 pagina's.

De lengte is 25,5 cm, de breedte is 17 cm, de dikte is 4 cm.

Vertoont gebruikssporen.

Dit artikel bevindt zich in de afgesloten etalage van de kringwinkel te Zele. Bezichtigen en/of inkijken is enkel mogelijk na telefonische afspraak op het nummer 052/44 53 93.

€ 31,50 door bridged op 16-06-2018 om 17:27:36
€ 21,10 door champion op 16-06-2018 om 12:09:11
€ 20,00 door irislangen op 15-06-2018 om 22:44:13
€ 20,00 door bridged op 15-06-2018 om 22:44:12
€ 16,33 door irislangen op 15-06-2018 om 22:28:52