Prachtig beeld van Goebel

Einddatum:30-01-2018 om 20:00
30-01-2018 20:00

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 31,51

Zeer mooi beeld van twee spelende paarden van de Duitse porseleinfabriek Goebel. Dit beeld is in zeer goede staat, het kan wel een sopje gebruiken. Onderaan gemerkt en het nummer 3232 staat ingedrukt.

Afmeting: +/- 24 b x 24 h x 13 d

Dit product kan enkel afgehaald worden.

€ 31,51 door pedro op 10-01-2018 om 20:27:17
€ 30,00 door didi70 op 09-01-2018 om 11:26:43
€ 28,68 door Jeanken op 09-01-2018 om 11:26:43
€ 27,30 door didi70 op 08-01-2018 om 07:28:23
€ 25,99 door pedro op 08-01-2018 om 07:28:02