Prachtig beeld van Goebel

Afgelopen op 30-01-2018 om 20:00

Winnend bod: € 45,36

Zeer mooi beeld van twee spelende paarden van de Duitse porseleinfabriek Goebel. Dit beeld is in zeer goede staat, het kan wel een sopje gebruiken. Onderaan gemerkt en het nummer 3232 staat ingedrukt.

Afmeting: +/- 24 b x 24 h x 13 d

Wegens organisatorische redenen doen wij geen verzendingen. Al onze veilingen zijn af te halen in onze winkel te Ronse.

€ 45,36 door Nelli op 17-01-2018 om 23:28:26
€ 39,38 door pedro op 17-01-2018 om 23:27:22
€ 37,50 door Nelli op 17-01-2018 om 23:27:22
€ 35,70 door pedro op 17-01-2018 om 23:26:54
€ 34,00 door Nelli op 17-01-2018 om 23:26:54