VAL-SAINT-LAMBERT vaas groen

Afgelopen op 24-01-2018 om 19:45

Winnend bod: € 84,11

Uitzonderlijk grote groene Val-Saint-Lambert vaas

niet gesigneerd maar heeft sticker

zeer zwaar

Afm:H=43cm B=15cm D=11cm

kleine beschadiging 2 putjes en één krasje (zie foto's)

€ 84,11 door Helserge op 24-01-2018 om 19:44:46
€ 79,59 door wael op 24-01-2018 om 19:43:58
€ 74,35 door Karel Spijkers op 24-01-2018 om 19:43:29
€ 70,80 door wael op 24-01-2018 om 19:42:36
€ 65,12 door Karel Spijkers op 24-01-2018 om 19:42:10