VAL-SAINT-LAMBERT vaas groen

Einddatum:24-01-2018 om 19:45
24-01-2018 19:45

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 15,15

Uitzonderlijk grote groene Val-Saint-Lambert vaas

niet gesigneerd maar heeft sticker

zeer zwaar

Afm:H=43cm B=15cm D=11cm

kleine beschadiging 2 putjes en één krasje (zie foto's)

€ 15,15 door vic op 16-01-2018 om 12:06:00
€ 14,48 door Herken op 16-01-2018 om 12:06:00
€ 13,78 door vic op 14-01-2018 om 10:32:49
€ 13,12 door Saad.nasr1962 op 14-01-2018 om 10:32:48
€ 12,48 door vic op 13-01-2018 om 19:42:15