VAL-SAINT-LAMBERT schaal

Afgelopen op 24-01-2018 om 19:05

Winnend bod: € 73,51

Prachtige groene schaal

gesigneerd

zeer mooie staat

Afm:H=11cm B=23cm

€ 73,51 door Helserge op 24-01-2018 om 19:04:57
€ 70,00 door marcvdk op 24-01-2018 om 19:04:41
€ 70,00 door Helserge op 24-01-2018 om 19:04:41
€ 58,38 door marcvdk op 24-01-2018 om 19:03:06
€ 52,50 door wael op 24-01-2018 om 18:57:25