VAL-SAINT-LAMBERT schaal

Einddatum:24-01-2018 om 19:05
24-01-2018 19:05

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 23,33

Prachtige groene schaal

gesigneerd

zeer mooie staat

Afm:H=11cm B=23cm

€ 23,33 door beauty op 17-01-2018 om 01:26:28
€ 20,16 door vic op 16-01-2018 om 12:06:41
€ 19,20 door Herken op 16-01-2018 om 12:06:41
€ 18,27 door vic op 13-01-2018 om 23:03:40
€ 17,40 door Wouters maria op 13-01-2018 om 23:03:40