VAL-SAINT-LAMBERT vaas

Einddatum:24-01-2018 om 19:00
24-01-2018 19:00

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 26,25

Zeldzame vaas qua vorm

Gesigneerd

2 kleine beschadigingen op zij kleine putjes(zie foto)

Afm:H=15,5cm B=14cm D=10cm

zeer zwaar

€ 26,25 door ramoera op 17-01-2018 om 17:33:06
€ 21,00 door kringdude op 17-01-2018 om 01:16:28
€ 19,92 door jola436 op 13-01-2018 om 18:19:21
€ 15,75 door Magritte op 13-01-2018 om 18:18:58
€ 15,00 door jola436 op 13-01-2018 om 18:18:58