VAL-SAINT-LAMBERT vaas

Afgelopen op 24-01-2018 om 19:00

Winnend bod: € 58,33

Zeldzame vaas qua vorm

Gesigneerd

2 kleine beschadigingen op zij kleine putjes(zie foto)

Afm:H=15,5cm B=14cm D=10cm

zeer zwaar

€ 58,33 door Helserge op 24-01-2018 om 18:59:40
€ 50,40 door Lievengentaur op 24-01-2018 om 18:59:34
€ 47,99 door jola436 op 24-01-2018 om 17:12:50
€ 45,69 door HelgaHeyman op 23-01-2018 om 20:59:12
€ 43,50 door Helserge op 23-01-2018 om 00:29:22