Lot van vijf dozen treinssets Fleischmann

Afgelopen op 15-01-2018 om 21:30

Winnend bod: € 79,44

Doos 6098: afmetingen doos: 20 cm x 21,5 cm, hoogte 3,5 cm. Eén van de slagbomen is afgebroken.

Doos 6024: afmetingen doos: 24 cm x 49 cm, hoogte 7 cm. Gebruiksaanwijziging is bijgesloten.

Doos 6090: afmetingen doos: 22 cm x 43 cm, hoogte 3,5 cm.

Doos 1050G: afmetingen doos: 24 cm x 49 cm, hoogte 9 cm. Papier met instructies 6044-6046 6045-6047. De wagon van Shell heeft een beschadiging (zie foto), op de wagon van Carlsberg is er met een zwarte stift gekleurd.

Doos 7177 piccolo: afmetingen doosje: 19 cm x 6,5 cm, hoogte is ongeveer 2,5 cm. Het doosje is zichtbaar beschadigd. De houder waarin de locomotief inzit is bevuild (zie foto).

Het totale gewicht van dit lot is 3 kg.

DE TREIN WERKT NIET

Vertoont gebruikssporen.

Dit lot bevindt zich in de afgesloten etalage van de kringwinkel te Zele. Bezichtigen buiten de etalage is mogelijk na telefonische afspraak op nummer 052/44.53.93.

€ 79,44 door alve op 15-01-2018 om 21:29:47
€ 75,65 door dokpatje op 07-01-2018 om 10:58:38
€ 69,65 door alve op 07-01-2018 om 10:55:55
€ 66,33 door dokpatje op 07-01-2018 om 10:55:55
€ 63,16 door alve op 06-01-2018 om 23:46:12