Vintage elektrische gitaar - Thor-Sound Series

Afgelopen op 16-01-2018 om 21:00

Winnend bod: € 231,54

  • TS-350, Aria Pro II, Original custom Body Pat. NO. 555719.
  • Matsumoku B800135, made in Japan.
  • 6 snaren aanwezig.
  • kleine gebruikssporen : zie foto.
  • beschermhoes aanwezig. Binnenkant beschadigd : zie foto's.

€ 231,54 door divanty op 16-01-2018 om 20:59:56
€ 220,51 door Jürgen op 16-01-2018 om 20:59:55
€ 210,00 door divanty op 16-01-2018 om 20:59:44
€ 200,00 door Jürgen op 16-01-2018 om 20:59:44
€ 157,50 door divanty op 16-01-2018 om 17:14:51