Vintage elektrische gitaar - Thor-Sound Series

Einddatum:16-01-2018 om 21:00
16-01-2018 21:00

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 94,62

  • TS-350, Aria Pro II, Original custom Body Pat. NO. 555719.
  • Matsumoku B800135, made in Japan.
  • 6 snaren aanwezig.
  • kleine gebruikssporen : zie foto.
  • beschermhoes aanwezig. Binnenkant beschadigd : zie foto's.

Lengte 103.5 cm
Breedte 32 cm

€ 94,62 door bfromj op 07-01-2018 om 20:20:03
€ 90,10 door Creelledavid@gmail.com op 24-12-2017 om 13:54:53
€ 80,00 door bfromj op 24-12-2017 om 13:06:12
€ 60,76 door Creelledavid@gmail.com op 24-12-2017 om 09:28:46
€ 55,95 door bfromj op 24-12-2017 om 09:21:56