Zilveren fotokader, Chester, ca 1856

Einddatum:12-11-2017 om 20:30
12-11-2017 20:30

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 12,60

Zilveren fotokader

Met 3 zilverkeuren :

- leeuw : de Engelse stad Chester ( ten zuiden van Liverpool)

- sleutelgaten: de zilversmid of de keur het zilvergehalte

- jaarletter A wat duidt op 1856

Diameter 12.5 cm

€ 12,60 door Jesma op 16-10-2017 om 18:02:06
€ 10,62 door vvb op 16-10-2017 om 00:03:29
€ 10,10 door SvenGenbrugge op 15-10-2017 om 16:50:26
€ 1,80 door vvb op 14-10-2017 om 11:01:12
€ 1,70 door lt op 13-10-2017 om 03:21:47