Zilveren fotokader, Chester, ca 1856

Afgelopen op 12-11-2017 om 20:30

Winnend bod: € 56,36

Zilveren fotokader

Met 3 zilverkeuren :

- leeuw : de Engelse stad Chester ( ten zuiden van Liverpool)

- sleutelgaten: de zilversmid of de keur het zilvergehalte

- jaarletter A wat duidt op 1856

€ 56,36 door Rom op 12-11-2017 om 20:28:24
€ 53,66 door Elleneve op 12-11-2017 om 20:26:12
€ 50,14 door sterres op 12-11-2017 om 17:45:37
€ 47,25 door clemeur op 12-11-2017 om 17:45:04
€ 45,00 door sterres op 12-11-2017 om 17:45:04