3 Originele affiches uit de Butterfly Suite of Vlinderreeks van Dali

Einddatum:11-07-2017 om 20:35
11-07-2017 20:35

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 150,00

3 Originele affiches uit de 'Butterfly Suite' of Vlinderreeks van Dali in opdracht voor de Franse Spoorwegen 1969: "Auvergne", "Les Alpes", "Paris".  Offsetlithografie in gelimiteerde serie.  Ze werden in 2 formaten gedrukt, dit is het grootste formaat ongeveer 100/70 cm. (er bestaat een kleiner formaat: 60/37). Zeer verzorgd ingelijst in strakke kaders met vergulde lijst. Perfecte staat.

Dit product kan enkel afgehaald worden.

Vertoont gebruikssporen.

Afmetingen:
H:Kader: 110 cm  H: affiche: 100 cm
B:Kader: 82,5 cm  B: Affiche: 70 cm

€ 150,00 door quiqliquid op 19-06-2017 om 23:45:16
€ 150,00 door dietzsche op 19-06-2017 om 23:45:16
€ 126,00 door quiqliquid op 19-06-2017 om 21:42:41
€ 120,00 door bartom op 19-06-2017 om 21:42:40
€ 105,10 door quiqliquid op 17-06-2017 om 09:03:32