3 Originele affiches uit de Butterfly Suite of Vlinderreeks van Dali

Afgelopen op 11-07-2017 om 20:35

Winnend bod: € 630,76

3 Originele affiches uit de 'Butterfly Suite' of Vlinderreeks van Dali in opdracht voor de Franse Spoorwegen 1969: "Auvergne", "Les Alpes", "Paris".  Offsetlithografie in gelimiteerde serie.  Ze werden in 2 formaten gedrukt, dit is het grootste formaat ongeveer 100/70 cm. (er bestaat een kleiner formaat: 60/37). Zeer verzorgd ingelijst in strakke kaders met vergulde lijst. Perfecte staat.

Vertoont gebruikssporen.

Afmetingen:
H:Kader: 110 cm  H: affiche: 100 cm
B:Kader: 82,5 cm  B: Affiche: 70 cm

€ 630,76 door meldake op 11-07-2017 om 20:33:54
€ 582,76 door luc devolder op 11-07-2017 om 20:33:33
€ 555,00 door nazaat op 11-07-2017 om 18:41:51
€ 552,00 door sterres op 11-07-2017 om 18:41:51
€ 525,00 door nazaat op 11-07-2017 om 18:41:09