Oude Chinese kunst – Porseleinen Nanking vaas

Afgelopen op 20-06-2017 om 20:40

Winnend bod: € 89,21

Chinese vaas met uitzonderlijke kleuren, rondom geschilderde slagscenes met woeste krijgers. De hals en de schouders zijn gedecoreerd met gesculpteerde chilins. Deze vaas wordt ook wel eens krijgersvaas genoemd omdat de afbeeldingen op dit type vaas altijd krijgers voorstellen.

De vaas is aan de onderzijde gemerkt met  (waarschijnlijk) apocrief Chenghua ingekerfd merk.

De vaas kan een goed sopje gebruiken om het “eeuwenoud” vuil te verwijderen.

Hoogte: +/- 21 cm

Doorsnede voet: +/- 6,5 cm

Buikomtrek: +/- 28,5 cm

€ 89,21 door Napoleon69 op 20-06-2017 om 20:39:55
€ 84,96 door veroniquekenzo@hotmail.com op 20-06-2017 om 20:39:53
€ 80,90 door luc devolder op 20-06-2017 om 20:00:28
€ 63,88 door veroniquekenzo@hotmail.com op 20-06-2017 om 18:08:13
€ 60,83 door luc devolder op 20-06-2017 om 17:09:07