Lopende veilingen

20 - 29 van 35 veilingen

Sorteren op

Milieu de Table Murano

Grote decoratieve schaal in Murano glas. Dit kunstig exemplaar zal zeker de aandacht trekken op je tafel of dressoir. Prachtige roze tinten....
Huidig bod: € 19,44
Bied nu! Doe een bod

Glazen tafelbel

  Mooi bewerkte tafelbel in glas (of kristal?) met klepel in zeer goede staat.   Afmeting:   Hoogte: +/- 21 cm...
Huidig bod: € 8,40
Bied nu! Doe een bod

Oosters kunstwerk

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Oosters kunstwerk gemaakt uit hout met hier in een draaiend glazen gedeelte. In het glas is aan elke zij...
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

Schetsen 'Winnie The Pooh' - Ernest Howard Shepard

UPDATE: Het gaat hier om postkaarten met een tekening van Winnie The Pooh, niet om originele schetsen tekeningen van Ernest Howard Shep...
Huidig bod: € 125,00
Bied nu! Doe een bod

Glaswerk 'koe'

zeer mooie staat.
Huidig bod: € 5,81
Bied nu! Doe een bod

VAL-SAINT-LAMBERT lampvoet

Lampvoet Val-Saint-Lambert kleur blauw Gesigneerd Goede staat lichte ouderdomssporen Afm:H=30cm B=11cm
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

VAL-SAINT-LAMBERT lampvoet

Paarse kleur met elecktrische bedraading,werkende staat niet gesigneerd Met etiket perfecte staat Afm:H=29cm B=12cm (z...
Huidig bod: € 6,21
Bied nu! Doe een bod

Kunstwerk

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Kunstwerk gemaakt uit hout en glas. De bovenzijde met het glas in, kan rond gedraaid worden. In het glas...
Huidig bod: € 4,00
Bied nu! Doe een bod

Oosters kunstwerk

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Oosters kunstwerk in de vorm van metalen figuren op een houten plaat. Op plaat staat een plaque met de t...
Huidig bod: € 1,06
Bied nu! Doe een bod

Oosters drukwerk op metaal

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Oosters drukwerk op een metalen plaat, in de originele verpakking.
Huidig bod: € 1,06
Bied nu! Doe een bod
20 - 29 van 35 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account