10 - 19 van 35 veilingen

Koekoeksklok

Huidig bod: € 28,67

Mannetje in fles, Herford

Huidig bod: € 6,00

Vaas

heel mooie staat. grijze steenachtige kleur, versierd met geometrische figuren.
Huidig bod: € 10,51

FOBRUX kachel spaarpot

Huidig bod: € 13,65

Antieke Duitse toneelkijker H. Ahrens - Braunschweig 19e Eeuw

Huidig bod: € 22,60

Huidig bod: € 2,10

Rode Kruis verzameling

Huidig bod: € 50,00

Prachtig Houten Opbergdoosje

Huidig bod: € 5,00

gewei van bizon

Gewei van bizon in hoorn in 2 houten staanders - Texas/midden - amerika
Huidig bod: € 26,26

oud mini kaartspel (universeel) Bliss Games

Huidig bod: € 1,60
10 - 19 van 35 veilingen