1 - 10 van 14 veilingen

Zwarte Blazer Patrizia Pepe Firenze, maat 38

Huidig bod: € 1,60

Damesbroek Dolce Ă© Gabbana, maat 42

Huidig bod: € 23,74

Modieuze lederen heren mocassins (maat 45).

Afhaalpunt: Tienen. Lederen heren schoenen (mocassins) met vlechtmotief. Maat 45
Huidig bod: € 1,00

Jacob Cohën jeans model 620 Comfort

Huidig bod: € 1,70

Foulard Christian Dior

Zijden sjaaltje van Christian Dior in zomerse kleuren. Vertoont lichte gebruikssporen.
Huidig bod: € 16,75

Warme , wollen, winterjas Pinko

Huidig bod: € 5,53

Winterjas Moncler met donzen vulling

Huidig bod: € 8,40

Prachtige off-shoulder dress van Edouard Vermeulen – NATAN

Huidig bod: € 54,59

Feestelijke NIEUWE jurk van Xandres

Huidig bod: € 10,51

Prachtige NIEUWE rok van Xandres

Huidig bod: € 10,50
1 - 10 van 14 veilingen