Lopende veilingen

1 - 10 van 17 veilingen

Sorteren op

Retro deco vissen

- Keramiek craquelé  glazuren grote blauwe/groene vis van LeJan (Fr) uit jaren dertig: gemerkt - Keramieken schotel...
Huidig bod: € 22,17
Bied nu! Doe een bod

Hippe ijscruncher/emmer.

Afhaalpunt: Tienen. Hippe ijscruncher/emmer.
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Metalen koekjesplateau met delfts blauw motief

Afhaalpunt: Tienen. Vervaardigd door de fabrikant Sphinx (Maastricht - Nederland). Gemerkt met "delfts blauw ro...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

Klassiek decoratief houten dienblad met glazen bodem en figuur van vrouw.

Afhaalpunt: Tienen. Klassiek decoratief houten dienblad met glazen bodem en figuur van vrouw. Mooi voor op tafel. ...
Huidig bod: € 8,40
Bied nu! Doe een bod

antieke molen

In goede staat
Huidig bod: € 19,26
Bied nu! Doe een bod

Stelton thermoskannen

2 vintage Stelton thermoskannen ontworpen eind jaren '70 door Erik Magnussen Met 1 kantedop . Wit en vanille kleurig
Huidig bod: € 3,49
Bied nu! Doe een bod

Set van 3 rode koffie en melk kannen.

Afhaalpunt: Tienen. Set van 3 rode metalen koffie en melk kannen. Koffie kan: Diameter: 16 cm, Hoogte 19 cm   Melkkan 1:  ...
Huidig bod: € 26,26
Bied nu! Doe een bod

Christofle Napoleon fles opener met bijbehorende doos.

Afhaalpunt: Tienen. Stalen Napoleon fles opener met bijbehorende doos. Vervaardigd door " La Maison Christofle " (Frankrijk)...
Huidig bod: € 13,65
Bied nu! Doe een bod

Ontbijt Set

Afhaalpunt: Tienen.   Ontbijt Set. Bestaand uit een klokje, 2x peper en zoutstel, 4x eierdopjes, 1x servetten en/of toast&n...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Personal Coffee Maker

Laat de barista in jezelf los en maak een heerlijk tasje koffie met deze Hario Mini Phon Coffee Maker
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 17 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account