1 - 10 van 63 veilingen

Azuurblauwe vaas

zeer mooie staat. vervaardigd uit glas. onderaan zit aan de binnenzijde van de vaas een kras, zie foto
Huidig bod: € 25,00

Zwarte vaas - Song Lap Crystals

genaamtekend : OSC - Vietnam / Song Lap Crystals. dateert uit 1977 versierd met gekleurde geometrische figuren oa vissen, water, ed ..;
Huidig bod: € 22,50

2 hoed leesten

Huidig bod: € 67,20

Twee Afrikaanse beelden

Huidig bod: € 1,60

Katana - zwaard

Huidig bod: € 7,35

19de eeuwse reis/hutkoffer

Dateert uit de 19de eeuw Afgewerkt met lederen handvaten Vertoont gebruikssporen : zie foto's. Slotjes sluiten niet meer perfect
Huidig bod: € 50,00

Houten munitiekoffer

Mooie houten munitiekoffer Vermoedelijk Canadees  In zeer goede staat
Huidig bod: € 50,00

Antieke poppenwagen in hout

Mooi nostalgische antieke poppenwagen. Ideaal om je collectie te vergroten, of om je antieke poppen in uit te stallen.
Huidig bod: € 21,10

LEGO WESTERN

Huidig bod: € 63,00

Boek en DVD - Speed Of Life - Discovery Channel

Huidig bod: € 5,00
1 - 10 van 63 veilingen