1 - 10 van 55 veilingen

Goebel - Engel met harp

Huidig bod: € 26,60

KLM Delfs blauwe huisjes (7 stuks)

Huidig bod: € 51,59

Industriele Dürkop leder naaimachine

Huidig bod: € 210,10

Goebel HJ 30 Good Shepherd

Huidig bod: € 12,92

Goebel Heavenly Angel 21/0 1/2

Huidig bod: € 28,68

Decoratieve vaas

versierd met natuurtaferelen. gebruik van pastelkleuren. onderaan gemerkt en genummerd : 106 - Portugal. zeer mooie staat.
Huidig bod: € 1,70

Houten schoenmallen

Oude houten schoenmallen. Verschillende maten, 9 paar in totaal. Zowel dames- als herenmodellen.
Huidig bod: € 31,50

Zilveren koffiekannetje

geproduceerd door Mappin & Webb, Londen - Sheffield : zie onderzijde. perfecte staat.
Huidig bod: € 15,00

Beginnersgitaar

Beginnersgitaar in goede staat. Merk: Kumika model nr G.145 Distributed by Aria
Huidig bod: € 35,61

Leeuwenbeeld

oud beeldje in mooie staat goudkleurig geen info over materiaal of beeldhouwer
Huidig bod: € 54,61
1 - 10 van 55 veilingen