Lopende veilingen

1 - 10 van 8 veilingen

Sorteren op

Lampvoet Le Verre Francais

Lampvoet in cameoglas van Le Verre Français, een productlijn die tussen 1923 en 1932 werd gemaakt bij Schneider. Aan de manier van si...
Huidig bod: € 98,18
Bied nu! Doe een bod

Bronzen kan

Zware gegoten bronzen kan, voorzien van een wapenschild.
Huidig bod: € 8,40
Bied nu! Doe een bod

Bodemvonst

Kleine pot, die minstens enkele honderden jaren onder de grond heeft doorgebracht. Vindplaats onbekend.  
Huidig bod: € 2,33
Bied nu! Doe een bod

Loetz Tango Glas

Mondgeblazen, gedoubleerd Boheems vaasje, met zwarte emailverf beschilderd. Gemaakt begin 20ste eeuw. Aan de binnenkant van de bovenran...
Huidig bod: € 28,89
Bied nu! Doe een bod

18de Eeuws Delfts Blauw

Deze faience vaas met hexagonale vorm en decor met chinoiserieën (paradijsvogels) is typerend voor Delft, waar men ...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

Boch Frères Keramis bord Leopold II

Herdenkingsbord, gemaakt bij Boch Frères Keramis in La Louvière, ter gelegenheid van het huwelijk tussen Maria Hendrika van Oo...
Afgelopen op 19-06-2017
Winnend bod: € 6,89
elshou

groot kelkglas

Uitzonderlijk groot mondgeblazen kelkglas op holle stam, gedecoreerd met gegraveerde varens en inscriptie "Commandant . Jules . Bi...
Afgelopen op 19-06-2017
Winnend bod: € 26,25
gambier

Brack & Sønner kommen

Set van twee aardewerken kommen en één schaal, gemaakt bij Brack & Sønner, circa 1960, Denemarken.
Afgelopen op 19-06-2017
Winnend bod: € 10,51
vvdhulst
1 - 10 van 8 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account