Lopende veilingen

20 - 29 van 30 veilingen

Sorteren op

vintage retro ijsemmer wit bakeliet Thermos England jaren 50

prachtige grote ijsemmer uit wit bakeliet met zwarte handvaten zeer mooie staat ca 1950 merk Thermos made in England afm:H=20cm ...
Afgelopen op 20-06-2018
Winnend bod: € 35,18
theunisjohan@skynet.be

vintage retro koffie dessert service KAHLA

mooie sierlijk vintage Kahla service compleet en in perfecte staat nergens beschadiging  
Afgelopen op 20-06-2018
Winnend bod: € 11,03
Carolien1979

Villeroy & boch kunstwerk van R.Benedikt Hippo & baby africa wild animal

zeldzaam beeldje door villeroy & boch designer ontwerper R.Benedikt mooie staat geen stukjes af lichte ouderdomssporen Afm:H=10...
Afgelopen op 20-06-2018
Winnend bod: € 21,21
Matvin

Villeroy & boch kandelaar

leuke moderne kandelaar van villeroy & boch heeft lichte ouderdomssporen (wat zwarte verf af) zie foto geen beschadigingen aa...
Afgelopen op 20-06-2018
Winnend bod: € 26,80
Maggie M.

coca-cola neon verlichting reclame

leuke coca-cola neon verlichting uit 1995 achter het rooste is er ook een neon verlichting die beweegt van links naar rechts in werken...
Afgelopen op 20-06-2018
Winnend bod: € 21,19
kstrickx@gmail.com

vintage retro 50-60 borden BOCH NIEUW!

3 sets van 6 borden uit de jaren 50-60 van Boch,nieuw nooit geopend er zijn in totaal 18 borden 12 eetborden en 6 soep borden allen...
Afgelopen op 20-06-2018
Winnend bod: € 106,16
rostje

uurwerk rode duivels rodania Belgian Red Devils

compleet met doos nieuwstaat nooit gedragen plastic folie nog op glas batterij is leeg en moet vervangen worden
Afgelopen op 20-06-2018
Winnend bod: € 56,10
sleuyter

antiek oude kruidenrek

oud kruidenrek uit hout met stennen potten algemeen mooie staat één potje heeft een beschadiging aan hoek (zie foto) ...
Afgelopen op 20-06-2018
Winnend bod: € 23,09
Susu.shosho

antiek blik mini naaimachine werkt echt! made in Germany

leuke antiek miniatuur naaimachine uit blik het echte leuke is dat deze werkelijk functioneerd in zeer mooie en werkende staat gemm...
Afgelopen op 20-06-2018
Winnend bod: € 57,75
bridged

antiek muziekdoos symphonion met 22 platen ca 1890

prachtige antieke muziek doos in nog zeer mooie en werkende staat er zijn 22 platen bij volledig origineel aandrijfhendel aanwezig ...
Afgelopen op 20-06-2018
Winnend bod: € 1365,85
eclectic
20 - 29 van 30 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account