20 - 29 van 39 veilingen

VAL-SAINT-LAMBERT schaal

Grote en heel zware Val-Saint-Lambert schaal geel zeer goede staat gesigneerd Afm:H=9,5cm B=36cm Zwaar!
Huidig bod: € 32,42

VAL-SAINT-LAMBERT vaas rood

Prachtige vaas Val-Saint-Lambert zeer goede staat Gesigneerd Afm:H=16cm  B=14cm
Huidig bod: € 24,54

VAL-SAINT-LAMBERT vaas geel

Mooie vaas Val-Saint-Lambert zeer goede staat Gesigneerd Afm:H=18cm B=13cm
Huidig bod: € 19,01

VAL-SAINT-LAMBERT vaas groen

Mooi vaasje zeer goede staat Gesigneerd Afm:H=12,5cm B=8 cm
Huidig bod: € 15,96

VAL-SAINT-LAMBERT vaas groen

Klein maar fijn Val-Saint-Lambert vaasje Zeer mooie staat Gesigneerd Afm:H=15,5cm B=7cm
Huidig bod: € 14,96

VAL-SAINT-LAMBERT vaas geel

Mooie vaas Val-Saint-Lambert gesigneerd heel goede staat Afm:H=20cm B=15cm
Huidig bod: € 26,57

VAL-SAINT-LAMBERT vaas blauw

Prachtige Val-Saint-Lambert vaas blauw Gesigneerd zeer goede staat H=26cm B=21cm Zwaar
Huidig bod: € 26,58

VAL-SAINT-LAMBERT schaal

Prachtige groene schaal gesigneerd zeer mooie staat Afm:H=11cm B=23cm
Huidig bod: € 23,33

VAL-SAINT-LAMBERT vaas

Huidig bod: € 26,25

vintage retro design luster

Vintage retro luster met witte glazen bollen mooi staat lichte ouderdomssporen werkende staat Afm:H=69cm B=52cm Alleen ophalen
Afgelopen op 17-01-2018
Winnend bod: € 191,48
selmaneuber@gmx.de
20 - 29 van 39 veilingen