Lopende veilingen

20 - 29 van 136 veilingen

Sorteren op

Antieke wijnschenker

prachtige antieke wijnschenker men plaatst een fles in de houder en door aan het hendeltje te draaien zakt of stijgt de fles om zo in te ...
Huidig bod: € 78,75
Bied nu! Doe een bod

art- deco beeldje hond

Leuk art deco beeldje van een hond uit zamak zeer gode staat Afm:H=13,5cm B=7cm L=17,5cm
Huidig bod: € 6,29
Bied nu! Doe een bod

art - deco beeldje arend

Mooi art-deco beeld van een arend mooie staat Afm:H=13,5cm  B=15cm L=17,5cm
Huidig bod: € 17,40
Bied nu! Doe een bod

antieke kapstok middeleeuws

Zeldzame antieke kapstok mooie staat voor zijn ouderdom Afm:H=51cm B=20cm D=16cm
Huidig bod: € 45,26
Bied nu! Doe een bod

2 paardenhoofden

2 mooie paardenhoofden in metaal Afm:H=19cm  B=9cm
Huidig bod: € 11,62
Bied nu! Doe een bod

decoratie paardenhoofd

Mooi paarden hoofd Uit plastic Zeer goede staat Afm:H=33cm B=23cm
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

aubergine vaas Loranto

Geen naam gegraveerd of sticker aanwezig. Mogelijk van Loranto, maar kan net zo goed Murano zijn. Onder de merknaam “LORANTO”...
Huidig bod: € 9,95
Bied nu! Doe een bod

aubergine vaas Loranto, lange hals

Geen naam gegraveerd of sticker aanwezig. Mogelijk van Loranto, maar kan net zo goed Murano zijn. Onder de merknaam “LORANTO”...
Huidig bod: € 9,95
Bied nu! Doe een bod

Groot beeld van Onze Lieve Vrouw Maria, op een voetstuk.

Afhaalpunt: Tienen. Groot beeld van Onze Lieve Vrouw Maria, in wit/blauw gewaad en met goudkleurige versieringen. Op een voetstuk. ...
Huidig bod: € 13,90
Bied nu! Doe een bod

4 ondertasjes DUCHESS, Brecon

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) 4 ondertasjes Brecon van Duchess. Bone china, England. Op 1 bordje is er een kras op de bloem. Zie foto.
Huidig bod: € 1,50
Bied nu! Doe een bod
20 - 29 van 136 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account