Lopende veilingen

1 - 10 van 3 veilingen

Sorteren op

Koersfiets Eddy Merckx

Afhaalpunt Kringwinkel Zele. De fiets is nagekeken.  Het zadel is beschadigd aan de achterkant, aan het stuur zijn er gebruiksspo...
Huidig bod: € 105,10
Bied nu! Doe een bod

Miniatuur Koers Fiets

Afhaalpunt Tienen Een uitzonderlijk gedetailleerde koers fiets in het miniatuur. Volledig vervaardigd uit metaal en rubber (de wielen).&n...
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

Vintage mannenfiets - Unic

Oude mannenfiets van Unic. De fiets heeft accessoires van verschillende merken: een voorlamp van Philips, een Simplex derailleur, een ler...
Huidig bod: € 63,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 3 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account