Lopende veilingen

Er zijn momenteel geen resultaten op deze pagina. Misschien heeft u interesse in één van volgende veilingen?

1 - 10 van 0 veilingen

Sorteren op

Teddybeer

Afhaalpunt kringwinkel Zele. De beer zijn armen, benen en hoofd zijn beweegbaar.  De benen, armen en het lijf zijn gevuld met bol...
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Tante Tine’s keuken kruidenwijzer

      Mooie blikken kruidenwijzer van Tante Tine. Tante Tine geeft raad bij het gebruik van de juiste kruiden bij ee...
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

Nintendo 8bit - De Smurfen

Afhaalpunt Tienen Een spelletje voor de Nintendo 8bit. De Smurfen. Nederlands en Franstalig. Komt met origineel doosje.
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

Plaque ketting met kruis

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Ketting met een kruis, gemaakt uit plaque.
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

Beeld: Meisje, door Geert Kunen

      Beeld van meisje met op rug een stempel van Geert Kunen. Staat ook het serienummer “196” bijgeschr...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Bakelieten Cogeri apotheekkastje

Jaren '60 bakelieten apotheekkastje. Wit en zwarte kleur. Twee naar buiten openslaande deuren waarvan de rechtse kant een klein barstje....
Huidig bod: € 6,82
Bied nu! Doe een bod

ACTION MAN assault craft (1970)

Action Man assault craft in originele (beschadigde) doos. Compleet assortiment. outboard motor (niet werkend), 2 peddels, 1 rope, equi...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

LEGO Frog Rush en Ramses Return

In dit kavel: - LEGO Frog Rush 3854: bouwdoos/gezelschapspel in zeer goede staat, bijna nieuw. Gebruikt, 100% compleet met instructieboek...
Huidig bod: € 11,55
Bied nu! Doe een bod

Indisch beeld messing/brons (11)

Prachtig indisch beeld zeer goede staat Afm:H=14,5cm B=10cm
Huidig bod: € 6,70
Bied nu! Doe een bod

Modieuze witte handtas (LH).

Afhaalpunt: Tienen. Deze witte handtas is voorzien van vier binnen compartimenten waarvan één met slotje en éé...
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 0 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account