Lopende veilingen

1 - 10 van 57 veilingen

Sorteren op

Houten schommelpaard

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Schommelpaard gemaakt uit hout. Het schommelpaard is voorzien van een zitje met rugsteun. De voorzijde i...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

Retro politiewagen

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Retro speelgoed politiewagen uit metaal. De sirenes loeien wanneer de auto vooruit of achteruit bewogen ...
Huidig bod: € 25,00
Bied nu! Doe een bod

James Bond modelauto's/007 collection cars-lot05

lot van 15 James Bond car collectibles in miniatuur alle in origineel doosje, nog dichtgeplakt een enkele heeft barst in plastic ...
Huidig bod: € 70,00
Bied nu! Doe een bod

James Bond modelauto's/007 collection cars - lot06

lot van 15 James Bond car collectibles in miniatuur alle in origineel doosje, nog dichtgeplakt een enkele heeft barst in plastic ...
Huidig bod: € 65,00
Bied nu! Doe een bod

View-Master

Vintage 1989 View-Master Walt Disney Micky Mouse. Een verhaaltje van 1 tot 42
Huidig bod: € 26,26
Bied nu! Doe een bod

Musicbox circus clowns

Japanse DANCING CLOWN MUSICBOX Circus Clowns Mechanical JAPAN MUSIC BOX Can-Can. Vertoont gebruikssporen. Wanneer het is opgewonden en je he...
Huidig bod: € 28,78
Bied nu! Doe een bod

Miniaturen Kuifje

3 stuks van Tintin au Pays de l’Or noir in de originele verpakking bestaande uit: La jeep rouge Wyllys MB + CJ2a, Lancia Aprillia, Bui...
Huidig bod: € 31,51
Bied nu! Doe een bod

Musical Circus bank

Animated Musical Circus Bank - Wind het op, doe een muntje in en de muziek begint te spelen en de clown danst op de muziek van de Can Can. I...
Huidig bod: € 21,15
Bied nu! Doe een bod

Vintage Junglebook diertjes

Bestaande uit Baloo de beer, Kaa de slang, Shere Khan de tijger, Hathi Junior het olifantje en koning Louie. Gemerkt Walt Disney Prod. MCMLX...
Huidig bod: € 12,62
Bied nu! Doe een bod

Lot oude porseleinen poppenkastpoppen

Handpoppen met porseleinen hoofd en handjes. Denk dat dit unieke exemplaren zijn. 8 stuks, vertonen veel ouderdomssporen, veel handjes ontbr...
Huidig bod: € 49,23
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 57 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account