1 - 10 van 109 veilingen

Moderne ronde design asbak.

Huidig bod: € 2,74

antiek 2 oude miniatuur meubelen

Huidig bod: € 25,77

oude paraplubak vorm van een uil

oude paraplubak uit hout algemeen goede staat lichte beschadging aan lak opzij afm:H=50cm B=23cm
Huidig bod: € 60,66

antiek 2 koperen kelken kandelaars (kerk)

2 oude koperen kandelaars voor kaarsen beide in mooie staat lichte ouderdomssporen Afm:H=35cm B=22cm prijs is voor beiden
Huidig bod: € 21,10

Kuifje tin tin figurine lotus

Nieuw staat  nog in doos hoogte 12cm
Huidig bod: € 11,55

Murano Italie 3 clown's

Alle 3 in perfecte staat   Afm van de grootste : H=22cm B=14cm
Huidig bod: € 63,10

antiek Houten snijwerk dronkaard

Prachtig werk zeer goede staat er staat een teken in gewerkt (moeilijk leesbaar) zie foto Afm:H=40cm B=12cm
Huidig bod: € 23,73

Vintage retro speelgoed paard

Vintage kinder speelgoed 3 rubbers ontbreken aan de wielen verder goede staat Afm:H=42cm B=27cm L=48cm
Huidig bod: € 1,60

deco 3 kersen in keramiek

3 kersen in keramiek zeer goede staat Afm grootste:H=26cm B=13cm
Huidig bod: € 1,70

antiek art-deco popje

oud popje binnenin uit stro heeft beschadigingen en ouderdomssporen Afm:H=40cm B=13cm
Huidig bod: € 14,18
1 - 10 van 109 veilingen