Lopende veilingen

1 - 10 van 81 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Kruisbeeld onder glazen stolp

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Kruisbeeld gemaakt uit hout met metalen beeld en decoraties. Het geheel zit onder een glazen stolp en ru...
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

3 kaders

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) 3 kaders gemaakt uit hout en voorzien van een glazen beschermingsplaat. De kaders zijn sierlijk vorm geg...
Huidig bod: € 23,50
Bied nu! Doe een bod

Kleine wereldbol

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Kleine wereldbol gemaakt uit metaal in een plastic voet en houder. De wereldbol is in het Frans en datee...
Huidig bod: € 9,09
Bied nu! Doe een bod

Poetsset voor wapens

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Poetsset om vuurwapens mee te reinigen, in de originele verpakking. De set bestaat uit een handvat waaro...
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Vintage Ronson Varaflame

Vintage Ronson varaflame aansteker met prachtige presentatiedoos. Originele echte ‘made in England’ Ronson aansteker. Heeft buit...
Huidig bod: € 29,42
Bied nu! Doe een bod

Schoorsteen mantel hondjes

Stel porseleinen schoorsteenmantel hondjes, laat 19de eeuw mantelhondjes met in hun mond een mandje met biggen die geluk en voorspoed horen ...
Huidig bod: € 11,55
Bied nu! Doe een bod

Waarzegger spel

Waarzegger spel voor kinderen vanaf 8 jaar, leuk speelgoed uit 1980. Komt met glazen bol (werkt op batterijen, niet bijgeleverd) hoofddoek, ...
Huidig bod: € 20,74
Bied nu! Doe een bod

Sake Set

Zeer fraaie sake set gemaakt door de Belgische keramiste/ontwerper Patty Wouters. Patty wouters is een internationaal bekende arties...
Huidig bod: € 25,18
Bied nu! Doe een bod

Design Philippe Starck (1986)

Design Philippe Starck (1986) De Bubu 1er container van xO is een beroemd en bekend ontwerp van Philippe Starck. De Bubu is voor vele mog...
Huidig bod: € 27,84
Bied nu! Doe een bod

Russische sierchotel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Russische sierschotel gemaakt uit hout. Centraal op de schotel staat een historische afbeelding.
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 81 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account