50 - 59 van 86 veilingen

Keramieken zeepaardje

Huidig bod: € 12,60

KERMOS keramieken wanddecoratie

Huidig bod: € 1,60

Gipsen beeld

Huidig bod: € 1,00

Royal keramiek beeldje

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeldje van een hond van het merk Royal keramiek. Op de onderzijde kleeft een sticker van het merk.
Huidig bod: € 1,60

Mariabeeldje

Heel mooie staat. Pastelblauw en wit.
Huidig bod: € 1,00

Beeld: The Leonardo Collection - Affection

Afhaalpunt Tienen Het beeldje genaamd "Affection" uit The Leonardo Collection.
Huidig bod: € 1,00

Beeld: The Leonardo Collection - Harvester's Wife.

Afhaalpunt Tienen Het beeldje genaamd "Harvester's Wife" uit The Leonardo Collection.
Huidig bod: € 3,00

Perke Art Baby Beeldje

Afhaalpunt: Tienen. Perke Baby Beeldje. Materiaal onbekend (steenachtig en zwaar). Aan de onderzijde gemerkt, (Yourin/perke 316).
Huidig bod: € 1,00

Koperen Beeld met Brons Look - Moisson (Eeuwwisseling)

Huidig bod: € 10,00

Tazmanian Devil - A La Carte Collectible - Latex Beeld

Huidig bod: € 5,00
50 - 59 van 86 veilingen