30 - 39 van 85 veilingen

Bronzen Middeleeuws koppel DH Morton

Bronzen Middeleeuws koppel 1944 uitstekende conditie DH Morton - Marcus design
Huidig bod: € 46,43

Mack truck gold brushed bulldog

Huidig bod: € 26,64

2 papier mâché vogel - Niloc Pagen

2 Mooie beelen van vogels gemaakt uit papier mâché van Niloc Pagen.
Huidig bod: € 36,75

Regenboog slang - Niloc Pagen

Mooi regenboog slang gemaakt uit papier mâché van Niloc Pagen.
Huidig bod: € 31,50

Groot beeld van pinokkio met boek

Mooi groot beeld van een zittende Pinokkio die een boek aan het lezen is
Huidig bod: € 27,79

Vintage Liani Porselein Geisha

Prachtige beeld van geisha gemaakt door Liani. Made in Italy  - Nr 244-B (H: 34cm; L: 25cm; B: 22cm)
Huidig bod: € 22,22

Massief brons tempelspeelgoed uit India

Huidig bod: € 9,93

Keramieken zeepaardje

Huidig bod: € 12,60

beeld Windhond

Huidig bod: € 1,60

KERMOS keramieken wanddecoratie

Huidig bod: € 1,70
30 - 39 van 85 veilingen