30 - 39 van 38 veilingen

2 houten heiligenbeelden

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) 2 heiligenbeelden gemaakt uit hout.
Huidig bod: € 35,13

Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld gemaakt uit hout.
Huidig bod: € 5,60

Beeld Fl. Colombo

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld gemaakt door de kunstenaar Fl. Colombo, dit staat eveneens op de voet van het beeld.
Huidig bod: € 1,05

Houten kunstwerk

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Kunstwerk gemaakt uit hout.
Huidig bod: € 1,60

Naakte vrouw

Sierlijk beeld van een naakte vrouw Niet gesigneerd, vermoedelijk brons
Huidig bod: € 13,56

Duo van boekensteunen in vorm van olifant

Twee houten boekensteunen uitgesneden in de vorm van een olifant. Prachtige Afrikaans decoratie stuk.
Huidig bod: € 10,50

Hummelbeeldje van meisje in appelboom 141

Huidig bod: € 21,00

Dolfijne dolfijn Goebel

Huidig bod: € 3,15
30 - 39 van 38 veilingen