20 - 29 van 30 veilingen

antieke bronzen buste meisje (Gonnais)

Huidig bod: € 35,40

Tintin modelwagens voor de volwassen verzamelaar 4 stuks

Huidig bod: € 32,00

Prachtig beeld van Goebel

Huidig bod: € 31,51

Kinderhoofdje in terracotta

Huidig bod: € 19,60

2 oosterse beeldjes

Huidig bod: € 3,15

2 houten heiligenbeelden

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) 2 heiligenbeelden gemaakt uit hout.
Huidig bod: € 35,13

Naakte vrouw

Sierlijk beeld van een naakte vrouw Niet gesigneerd, vermoedelijk brons
Huidig bod: € 7,35

Duo van boekensteunen in vorm van olifant

Twee houten boekensteunen uitgesneden in de vorm van een olifant. Prachtige Afrikaans decoratie stuk.
Huidig bod: € 5,80

Hummelbeeldje van meisje in appelboom 141

Huidig bod: € 21,00

Dolfijne dolfijn Goebel

Huidig bod: € 1,70
20 - 29 van 30 veilingen