Lopende veilingen

1 - 10 van 38 veilingen

Sorteren op

Retro deco vissen

- Keramiek craquelé  glazuren grote blauwe/groene vis van LeJan (Fr) uit jaren dertig: gemerkt - Keramieken schotel...
Huidig bod: € 22,17
Bied nu! Doe een bod

Jef Claerhout beeldje

Bronzen beeldje van Jef Claerhout ( tielt 1936- ) "Vuurgoudhaantje" benoemd en gesigneerd klein belletje binnenin
Huidig bod: € 210,10
Bied nu! Doe een bod

Houten olifant

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeldje gemaakt uit hout van een olifant.
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Houten beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld gemaakt uit hout. Het beeld stelt een vogelnest tussen takken voor. Alle onderdelen zoals de takke...
Huidig bod: € 6,32
Bied nu! Doe een bod

Leuk beeldje van 4 vrolijke hondjes.

Afhaalpunt: Tienen. Leuk beeldje van 4 vrolijke hondjes.
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen beeldje van fraaie kleurrijke vogel.

Afhaalpunt: Tienen. Beeldje van een kleurrijke vogel op een voetstukje. Vervaardigd in Duitsland.  
Huidig bod: € 26,26
Bied nu! Doe een bod

Erotische Boeddha

Afhaalpunt Tienen. Deze Boeddha wordt ook wel de Boeddha van de liefde genoemd. Dit omdat er een bijzonder tafereel plaatsvind aan de on...
Huidig bod: € 24,61
Bied nu! Doe een bod

Abstract Houten Beeld

Afhaalpunt Tienen.  Abstract houten beeld welke de interpretatie geeft van een koppel met een kindje in de armen .
Huidig bod: € 12,08
Bied nu! Doe een bod

Mooi Vrouwen Beeldje in Kastje

Afhaalpunt: Tienen. Mooi vrouwen beeld met kindje in kastje. Bestaat uit madonna beeld met kindje. Vrouwen figuur mooi gekleed in...
Huidig bod: € 8,12
Bied nu! Doe een bod

Vintage Madonna figurine Teco Guelfi

Vintage Madonna porseleinen figurine van teco Bois-de-Breux (1920-1970), made in Belgium. Gesigneerd Guelfi. Vertoont lichte gebruikssporen....
Huidig bod: € 36,75
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 38 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account