1 - 10 van 41 veilingen

Pucci buste

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Buste uit gips van het merk Pucci, dit staat op de achterzijde geschreven.
Huidig bod: € 25,00

Porseleinen schaapje

Huidig bod: € 1,60

P. Serste beelden

Huidig bod: € 32,54

Metalen beeld: De handdruk

Huidig bod: € 35,51

Twee Afrikaanse beelden

Huidig bod: € 1,60

Houten beeld van 3 op elkaar rustende Yogimannen.

Huidig bod: € 1,70

Wit beeld van 3 kinderen op een goudkleurige voet.

Huidig bod: € 31,51

Replica terracotta beelden

Huidig bod: € 13,69

Afrikaans masker

Prachtig afgewerkt Afrikaans masker Materiaal: zacht en licht hout (vermoedelijk afkomstig van een fruitboomsoort)
Huidig bod: € 1,00

Beeld van jonge dame, niet gesigneerd

Huidig bod: € 100,99
1 - 10 van 41 veilingen