1 - 10 van 47 veilingen

Knikkend Phillies (Roy Halladay) beeldje.

Huidig bod: € 3,26

Afrikaanse buste

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Afrikaanse buste gemaakt uit hout.
Huidig bod: € 1,06

Metalen beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld van een mijnwerker gemaakt uit metaal. Het beeld rust op een stenen voet.
Huidig bod: € 9,85

Buste van Jezus

Buste van Jezus uit gips gemaakt toont gebruikssporen
Huidig bod: € 12,00

Maria beeld in glas, Val Saint Lambert, gesigneerd

Huidig bod: € 21,60

Goebel Heavenly Angel 21/0 1/2

Huidig bod: € 28,68

Goebel HJ 30 Good Shepherd

Huidig bod: € 12,92

Metalen boeddhabeeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Boeddhabeeld gemaakt uit metaal.
Huidig bod: € 3,49

Leeuwenbeeld

oud beeldje in mooie staat goudkleurig geen info over materiaal of beeldhouwer
Huidig bod: € 54,61

Tonala Blackware Folk Art Cat Pottery Signed V. Silva

Mooie mexicaanse Blackware folk art kat.
Huidig bod: € 2,10
1 - 10 van 47 veilingen