1 - 10 van 35 veilingen

Schoorsteen mantel hondjes

Huidig bod: € 11,55

Sier Urnen

Huidig bod: € 189,10

Porseleinen hond

Porseleinen Hond, Duitse scheper. Geen markeringen, enkel vanonder 1968 (jaartal) en 6105 (nummer) geschreven. Goede staat.
Huidig bod: € 4,50

Art-Déco buste uit gips genummerd en gesigneerd achteraan het beeld: 122, depose S Melani

Huidig bod: € 9,65

Beeld P I

Huidig bod: € 7,83

Terracotta beeldjes china

Set van vier replica beeldjes van het wereldberoemde terracottaleger uit China. in goede staat
Huidig bod: € 12,90

Vintage Chinese maskers

Vintage Chinese maskers, kleine beschadiging aan de neus.
Huidig bod: € 6,30

Beeld Oosterse danseres.

Huidig bod: € 21,52

Houten beeld

Huidig bod: € 14,88

Houten beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld gemaakt uit hout. Het beeld stelt een man vechtend met een wild dier voor.
Huidig bod: € 1,70
1 - 10 van 35 veilingen