1 - 10 van 57 veilingen

Houten olifanten

Huidig bod: € 2,50

Metalen eekhoorn beeld

Huidig bod: € 28,14

Metalen boeddhabeeld

Huidig bod: € 3,68

Porseleinen beeldje

Huidig bod: € 23,21

Vintage Murano haan

Prachtige art glass haan made in Murano Italy, Genuine Venetian glass. Vertoont lichte gebruikssporen.
Huidig bod: € 21,00

Olifantje uit Koper

Afhaalpunt Tienen. Uit koper vervaardigd en groen geverft olifantje.
Huidig bod: € 10,00

Porseleinen beeldje van dame en heer.

Huidig bod: € 8,40

Porseleinen beeldje van een heer met gieter.

Huidig bod: € 8,40

Porseleinen beeld van dame en heer aan de klavecimbel.

Afhaalpunt Tienen. Porseleinen beeldje van een dame en heer aan de klavecimbel. gemerkt met "G.M. 588" (zie foto).
Huidig bod: € 8,40

Biscuit beeldje van plattelandsdame.

Afhaalpunt Tienen. Biscuit beeldje van een plattelandsdame. Pastelkleurig geschilderd met accentjes van goud.
Huidig bod: € 1,60
1 - 10 van 57 veilingen