Lopende veilingen

1 - 10 van 65 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Decoratief metalen Afrikaans beeldje.

Afhaalpunt: Tienen. Fraai metalen Afrikaans beeldje van een zittende man met gekruiste armen.
Huidig bod: € 2,11
Bied nu! Doe een bod

Vogel Duo in koper

Afhaalpunt Tienen. Vogel Duo in koper. Zeer gedetaileerde afwerking.
Huidig bod: € 42,65
Bied nu! Doe een bod

Groot Rechtopstaand Boedhabeeld

Afhaalpunt Tienen. Rechtopstaand Houten Boedhabeeld op sokkel. Goudgeschilderd en zeer gededaileerde afwerking. Ingelegd met glitte...
Huidig bod: € 73,51
Bied nu! Doe een bod

Zeer origineel ophangbaar terracotta beeldhouwwerk van apotheker.

Afhaalpunt: Tienen. Ophangbaar terracotta (ongeglazuurd aardewerk) beeldhouwwerk van een apotheker die aan het werk is. Voorzien van mooi...
Huidig bod: € 27,18
Bied nu! Doe een bod

Houten Afrikaans masker.

Afhaalpunt: Tienen. Een traditioneel Afrikaans masker gemaakt uit hout.  Het masker is voorzien van verschillende uitsnijdingen. ...
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

2 metalen beelden

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) 2 beelden gemaakt uit metaal. Beide beelden bestaan uit een sokkel op 4 metalen poten met hier boven op,...
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

Houten paard

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Paard gemaakt uit hout en bekleed met metalen decoraties.
Huidig bod: € 9,68
Bied nu! Doe een bod

Mariabeeld Unger/Goebel

Fraai Maria beeld van Goebel, Ontworpen door Reinhold Unger. Unger (1880-1974) begon in 1934 te werken voor Goebel en zette twee dimensionel...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

Vintage klok venter Beeldklok Klokkenmannetje JvE jaren '40.

Vintage afbeelding een 19e eeuwse handelsagent met wandelstok en werkende pendule op zijn borst. De pendule is mechanisch op te winden met s...
Huidig bod: € 94,50
Bied nu! Doe een bod

Vintage Beeld Lladro

Prachtig beeldje van een jong meisje dat bloemen plukt, gemaakt door de Spaanse porseleinenfabriek Lladro begin jaren ’70. Het beeldje...
Huidig bod: € 22,58
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 65 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account