1 - 10 van 199 veilingen

oude brandkast

Metalen brandkast in houtlook met sleutel verstelbare metalen legplanken slotsysteem werkt Gewicht iets boven de 200kg
Huidig bod: € 89,50

Art deco naaimachine kastje

Huidig bod: € 37,79

vintage dressoir 1

Huidig bod: € 95,55

vintage kast 2

Huidig bod: € 132,42

Retro zetels

2 retro éénzitten in Chesterfield look Bordeaux-kleurige kunstleder Losse zitkussen met rits
Huidig bod: € 31,51

Jef Claerhout beeldje

Bronzen beeldje van Jef Claerhout ( tielt 1936- ) "Vuurgoudhaantje" benoemd en gesigneerd klein belletje binnenin
Huidig bod: € 210,10

Oude wijnflessen wasser

Huidig bod: € 15,76

antieke boterkarn in hout

Huidig bod: € 25,00

Heywood Hardy litho

Huidig bod: € 53,03

Bernard Lempereur olielamp

Huidig bod: € 6,84
1 - 10 van 199 veilingen