Lopende veilingen

20 - 29 van 673 veilingen

Sorteren op

Glazen taartschotel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Taartschotel gemaakt uit glas.
Huidig bod: € 2,23
Bied nu! Doe een bod

Rond zeteltje

Rond gestoffeerd zeteltje met opklapbare zitting en opbergruimte. Houten frame gestoffeerd met textiel. Onderaan afgewerkt met franjes. Kleu...
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Azuurblauwe vaas

zeer mooie staat. vervaardigd uit glas. onderaan zit aan de binnenzijde van de vaas een kras, zie foto
Huidig bod: € 25,00
Bied nu! Doe een bod

coupe in gefumeerd kristal

Ronde coupe-schaal in gefumeerd kristal. Lichte krassen door gebruik en klein scherfje uit voet onderaan. Op de voet staat de vermelding &qu...
Huidig bod: € 5,53
Bied nu! Doe een bod

koppel Art-Deco vazen

Koppel Art-Deco vazen. Prachtige handgeschilderde versiering in Art-Deco stijl. Verf deels vervaagd of verdwenen. Geen glas scherven of breuk.
Huidig bod: € 36,75
Bied nu! Doe een bod

Zwarte vaas - Song Lap Crystals

genaamtekend : OSC - Vietnam / Song Lap Crystals. dateert uit 1977 versierd met gekleurde geometrische figuren oa vissen, water, ed ..;
Huidig bod: € 22,50
Bied nu! Doe een bod

2 hoed leesten

Twee hoed leesten in hout. Eén leest in de vorm van een hoofd, de andere verstelbaar van maat via metalen schroef. Beiden vertonen ou...
Huidig bod: € 67,20
Bied nu! Doe een bod

lot oude wekkers

Lot van vier oude wekkers. -Een ronde zilver-beige kleurige wekker gemerkt Shanghai/China waarvan de alarm functie niet werkt door gebrek a...
Huidig bod: € 12,99
Bied nu! Doe een bod

verzilverde borstels en handspiegel

Twee verzilverde kleerborstels, twee haarborstels en handspiegel. Eén set van kleerborstel, haarborstel en spiegel in gelijk motie...
Huidig bod: € 27,30
Bied nu! Doe een bod

Twee Afrikaanse beelden

Kopie van echte Afrikaanse beelden. Deze worden dan verkocht aan de toeristen. Mannen - en vrouwenbeeld met gedetailleerde versiering. ...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod
20 - 29 van 673 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account