50 - 59 van 279 veilingen

vintage vogeltje Goebel 1979

schattig beeldje van een vogel, merk Goebel onderaan gegraveerd, maar moeilijk zichtbaar: 'Goebel 1979'
Huidig bod: € 1,60

vintage thunderbird speelgoed

nostalgisch stukje speelgoed, Thunderbird 2 een echt verzamelobject
Huidig bod: € 26,25

gevabox

Huidig bod: € 1,80

fraai gedecoreerde messenset (Promedoca)

Huidig bod: € 57,14

prachtige litho van Jef Wauters

mooie litho nr. 77/200 handtekening van Jef Wauters rechts onderaan prachtige omlijsting
Huidig bod: € 80,66

Blonde On Blonde - Castles In The Sky (7")

Huidig bod: € 21,99

playmobil 3427

Huidig bod: € 10,23

Kuifje poppenkast

Huidig bod: € 52,50

The Busy Bethany Bees - Geef mij je hand / Blond meisje (7")

Huidig bod: € 1,13

ANTIEKE KOPEREN SCHOUWKLOK

Huidig bod: € 40,00
50 - 59 van 279 veilingen