Lopende veilingen

50 - 59 van 324 veilingen

Sorteren op

Vintage Kinder Melitta set compleet

Mooi vintage kinder Melitta set, rose, babyblauw en soft geel. Filter, koffiepot en suikerpot zijn beschadigd, maar het hele setje is compl...
Huidig bod: € 21,00
Bied nu! Doe een bod

Chinees beeld van vrouw

Perfecte staat Afm:H=19cm B=7cm
Huidig bod: € 16,81
Bied nu! Doe een bod

kader met affiche van striptekenaar Paul Cuvelier

kader met zeldzame affiche van een tentoonstelling van Paul Cuvelier perfecte staat Afm:H=72cm B=41,5cm
Huidig bod: € 44,22
Bied nu! Doe een bod

Klok JEAN ROULET - Le Locle

Jean Roulet Le Locle, Zwitserse bureauklok  Deze Zwitserse luxueuze klok toont naast het uur, datum en maand; ook de maanstanden. ...
Huidig bod: € 107,09
Bied nu! Doe een bod

Chinees beeld uit jade

mooi beeld uit jade lichte ouderdomssporen Afm:H=25cm B=8cm
Huidig bod: € 32,50
Bied nu! Doe een bod

strip poster kader Le troisieme testament

Kader en poster in perfecte staat Afm:H=43,5cm B=33cm
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Kader met poster strip figuur gesigneerd

Kader en poster heel goede staat plakband is wat los gekomen achteraan Afm:H=43cm B=32cm
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

Vintage Legerjeep

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Vintage blikken legerjeep in doos. Het geweer op de motorkap ontbreekt en de kleine wieltjes onderaan z...
Huidig bod: € 5,53
Bied nu! Doe een bod

Stolpklok Kienzle

Nette stolpklok Kienzle. De glazen stolp is afneembaar. Mogelijk niet compleet. Dit is een stuk voor verzamelaars of knutselaars. N...
Huidig bod: € 2,34
Bied nu! Doe een bod

Vintage Singer mini naaimachine

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot)   Mini naaimachine van Singer. Compleet in originele verpakking met handleiding. Toestel werkt ...
Huidig bod: € 19,71
Bied nu! Doe een bod
50 - 59 van 324 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account