30 - 39 van 378 veilingen

kunstwerk borstbeeld gesigneerd

  zwaar mooi gemaakt algemeen goede staat Afm:H=30,5cm  B=14cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 5,25

wit glas potjes met KLM huis decoratie

Huidig bod: € 17,79

Antiek porceleinen leeuw Gotha Porzelein PFEFFER

Huidig bod: € 31,50

Antiek Blikken art-deco vaas

Huidig bod: € 43,04

vintage kleine speelgoed meubel set The Bear Story

Huidig bod: € 27,58

kunstwerk ceramiek aardewerk olifant

leuk werk gesigneerd BV  Fagonne Main Ruche Joyeuze voor bevestiging aan de muur perfecte staat Afm : H=13,5cm L=22cm
Huidig bod: € 5,26

Beeld Porceval made in Spain

Beeld van elegante vrouw uit porcelein Made Spain  Porceval Perfecte staat Afm:H=13cm L=30,5cm
Huidig bod: € 4,10

porceleinen Bloempot met uil Porceval Villa Marchante made in Spain

Mooie porceleinen bloempot met uil in perfecte staat als nieuw Afm:H=30cm B=21cm Alleen afhalen
Huidig bod: € 13,10

Porceleinen beeldjes van meisjes Zaphin Made in Spain

2 sierlijke beeldjes in perfecte staat Afm:H=20cm B=8,5cm Made in Spain Zaphin
Huidig bod: € 7,88

vintage bureau lamp HELO

Huidig bod: € 52,50
30 - 39 van 378 veilingen