20 - 29 van 324 veilingen

Kunst beeld porcelein biscuit Capodimonte Annarita

Zeldzaam prachtig groot kunstwerk Capodimonte firm Annarita Zeer goede staat Afm:H=22cm B=19cm L=23cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 12,74

Antiek 2 sierborden

2 sierborden uit porcelein hand geschilderd diameter 26cm Zeer mooie staat geen beschadigingen
Huidig bod: € 55,64

Antiek 2 kookpoten Vallauris Harbor

Huidig bod: € 31,50

Hot Wheels '64 Impala (Taxi) 2003.

Afhaalpunt: Tienen. Productie: 2003 Malaysia. Merk: Hotwheels 64 Impala. Taxi Rod
Huidig bod: € 2,00

Antiek schilderij J.Bosmans

Olie verf op doek zeer goede staat Afm:H=60cm B=50cm Zonder kader Alleen ophalen
Huidig bod: € 15,75

antiek schilderij J.Van Damme

Olieverf op doek Brugge zeer goede staat Afm:H=53cm L=64,5cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 25,99

Vintage Corgi Juniors Formula 5000 Racing Car.

Afhaalpunt: Tienen. Vintage Corgi Juniors Formula 5000 Racing Car. Productie: Engeland  serienummer 1278061
Huidig bod: € 5,00

vintage zonnespiegel heksenspiegel

mooie oude zonnespiegel perfect staat materiaal plastic Afm:55cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 63,00

Matchbox Freeway Gas Tanker Shell (Superfast) No63 (1973).

Huidig bod: € 10,00

oude zonnespiel uit plastic heel heel kleine beschadiging onderaan ziet men niet klein shipje af Afm: 52cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 58,30
20 - 29 van 324 veilingen