20 - 29 van 282 veilingen

Schilderij - stilleven bloemen - Adh. Smet

Huidig bod: € 32,55

Schilderij - sneeuwlandschap - R.P. Neubert

Acryl op doek. Sneeuwlandschap getekend R.P. Neubert Mooi abstract schilderij, past in elke omgeving afmetingen: 60x55
Huidig bod: € 25,70

Snoep- kauwgomballenautomaat van Beaver

Huidig bod: € 45,00

Mooi doos speelkaarten kroning Elisabseth II

Huidig bod: € 9,30

Litho in kleur - winterdorpsgezicht - Getaz

Lithografie in kleur getekend Jean-Louis Getaz en genummerd 82/107 afm: 37,5x26,5 cm kader: 46,5x57,5 cm
Huidig bod: € 10,51

ALESSI – “Anna Box” van Alessandro Mendini

Huidig bod: € 21,36

Kunstboek: Adi Steurbaut “Flirten met de zon”

Huidig bod: € 8,00

Vintage hoofd – Duits keramiek

Huidig bod: € 21,10

ALESSI – 2 onderzetters serie Girotondo – design KING-KONG – 2 stuks in originele doos

Huidig bod: € 2,23

Kunstboek: Roger Raveel 70

Huidig bod: € 10,51
20 - 29 van 282 veilingen