1 - 10 van 339 veilingen

Oude parfumflacon Guerlain

Huidig bod: € 34,76

Blauwe asbak Val St. Lambert

Mooie asbak in geslepen kristal met blauwe kleur. Onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
Huidig bod: € 11,50

Affinity - I Am, So Are You (7")

Huidig bod: € 68,25

100 gram postzegels

Afhaalpunt Tienen 100 gram postzegels Een selectie postzegels uit vele landen, afgestempeld en niet afgestempeld.
Huidig bod: € 2,00

'Bruine "Original Clemens Bärr" knuffelbeer.

Huidig bod: € 15,76

Boekje Thijl uilenspiegel

Afhaalpunt Tienen Boekje thijl Uilenspiegel Uitgegeven door Elsevier in 1951
Huidig bod: € 10,51

Chinees doosje ingelegd met jadeiet

Huidig bod: € 22,50

'Blauwe 'DAF LF' vrachtwagen.

Afhaalpunt: Tienen. 'DAF LF' vrachtwagen van de firma TRP. Afmeting: 17 x 4,5 x 7 cm
Huidig bod: € 2,11

Schaalmodel van een Mercedes-Benz (Burago)

Afhaalpunt Tienen Schaalmodel van een Mercedes-Benz (Burago) 25 cm x 10 cm x 9 cm
Huidig bod: € 5,26

vloervaas jaren '60

Huidig bod: € 25,00
1 - 10 van 339 veilingen