1 - 10 van 235 veilingen

Nieuw boek James Ensor - Frans

Huidig bod: € 21,00

Shiva Nataraj Messing/Brons beeld

Shiva Nataraj Messing/Brons beeld van 28,5 cm. Weegt ongeveer: 2,300kg.
Huidig bod: € 75,00

Oude strips De Rode Ridder, zwart-wit 20 stuks

Huidig bod: € 30,98

Prachtige houtskooltekening Jos Mous - jaren '40

Huidig bod: € 139,80

Aardewerk Vaas gemerkt

Huidig bod: € 3,20

Pukeberg Zweden - E.Englund 1960

Huidig bod: € 6,96

Vintage Colnago fietspomp

Vintage Fietspomp Colnago fietspomp Cambiago Italy
Huidig bod: € 10,92

capodimonte swarovski clown

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Capodimonte clown met swarovski steentjes. Clown springt over een bal. 16 cm.
Huidig bod: € 10,50

TINO TT Design N°903

Huidig bod: € 5,61

WOII Wilcox Crittenden marine kompas

Huidig bod: € 52,50
1 - 10 van 235 veilingen