30 - 39 van 59 veilingen

Zamak Vazen Auguste Moreau

Huidig bod: € 150,00

Groene vaas

vaas met romeinse vrouw in groen glas. De vaas is niet gemerkt en heeft een kleine chip. handgeblazen glas afm: 18,5 x 6 cm
Huidig bod: € 10,00

Chinese vaas

Huidig bod: € 1,60

P.Regout Delfts blauwe vaas

Huidig bod: € 1,13

ART-DECO ge√ętste glazen vaas

Huidig bod: € 10,00

Vijzel Brons gedateerd 1576

Antieke vijzel in gegoten brons, mooi bruine patina Wapenschild met grifioenen opschrift kraag: ACQVES SERKE HEEF MY GHEGOTEN A° 1576
Huidig bod: € 38,65

zwaar bronzen Wijwatervat met hengsel

Huidig bod: € 31,50

Capodimonte siervaas

Huidig bod: € 1,05

Chinese vaas

Huidig bod: € 1,00

Glazen siervaas

Huidig bod: € 1,00
30 - 39 van 59 veilingen