Lopende veilingen

30 - 39 van 36 veilingen

Sorteren op

Vaas Delft-Holland D.p.

Prachtige vaas Delft Delft Printed Bloemen met vogel staat van onder nummer 36
Huidig bod: € 2,48
Bied nu! Doe een bod

Twee prachtige vazen Art nouveau

  Afhaalpunt Ronse. Een mooi duo Art Nouveau vazen met mooie goudkleurige lijnen en gekleurde glazen bolletjes. De vazen zijn transp...
Huidig bod: € 56,80
Bied nu! Doe een bod

Glazen kelk in blauw melkglas

      Afhaalpunt Ronse. Leuk als decoratie of als mini-fruitschaal, deze felblauwe kelk heeft net dat ietsje meer. ...
Huidig bod: € 2,00
Bied nu! Doe een bod

Koppel grote siervazen

1135/19 – Koppel grote siervazen hand geschilderd. Belgische makelij.(1135/19) merk H. BEQUEI H 38 cm, doorsnee 22 cm
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

Vaasje/Kannetje - Mouzin Nimy Les Mons

Vervaardigd in Frankrijk. Versierd met bloemen in pastel roze, blauw en groen. Binnenkant is een oudroze kleur. Gebruikssporen aan he...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Vaasje - Jasba

Vervaardigd uit keramiek. Geproduceerd in Duitsland. Merkteken aanwezig op vaasje en genummerd : 602119. Blauw-wit-geel geometrisch...
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod
30 - 39 van 36 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account