Lopende veilingen

30 - 39 van 39 veilingen

Sorteren op

Vaas KOSTA BODA - Bertil Vallien, 80's

Vaas KOSTA BODA - Bertil Vallien. 80’s, Zweden Een bekende Kosta Boda vaas, geproduceerd door Bertil Vallien. Mat glas met blau...
Huidig bod: € 13,45
Bied nu! Doe een bod

Royal porzellan Bavaria vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaas uit porselein van het merk Royal porzellan Bavaria. Op de onderzijde staat de tekst Royal porzellan...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Bassano vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaas van het merk Bassano, gemaakt uit porselein. De vaas is voorzien van kleurrijke decoraties met aan ...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

"Val Saint Lambert, België- Kristalen Pistool

jaren 60, Val Saint Lambert, België Kristalen pistool en dolk. Glasfabriek : Val Saint Lambert Ontwerper: Renè Delvenne ...
Huidig bod: € 26,25
Bied nu! Doe een bod

2 Oosterse Vazen

2 PRACHTIGE OOSTERSE VAZEN UNIEKE TEKENINGEN IN ZEER GOEDE STAAT
Huidig bod: € 17,86
Bied nu! Doe een bod

Grote vintage glazen vaas

  Grote vintage glazen vaas   Eyecatcher met opvallende rood en gele warme tinten.   Etiket werd verwijderd, h...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Vaasje in Delfts blauw - thema: Ronse

  Vaasje in Delfts blauw - thema: Ronse   Verzamelaars opgelet!  Kleine handgeschilderde vaas, prachtig Delfts Blauw...
Huidig bod: € 2,64
Bied nu! Doe een bod

Blauwe aardewerk West Germany

      Mooie retro vaas/kruik uit blauw aardewerk van West Germany. In fascinerende blauwtinten. Gesigneerd W Germany...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

3-delig kaststel – Boch Vieux Rhodes

      Prachtige kast decoratie van Vieux Rhodes Boch, vermoedelijk uit de 2de helft van de 20ste eeuw. Bestaande uit...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod
30 - 39 van 39 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account