Lopende veilingen

10 - 19 van 62 veilingen

Sorteren op

90 Venini bol glas 2012

Mooi bol vaasje gesigneerd Venini 2012 ongeveer 8 cm hoog en 10 cm doorsnede. speciaal gemaakt voor het 90 jarige bestaan van het Venini gl...
Huidig bod: € 6,70
Bied nu! Doe een bod

Val St Lambert Vaas

Prachtige unieke kristal bolle vaas van Val St Lambert. kleur rubis Nr: 705  193  PU PU staat voor Pièce Unique. Met sig...
Huidig bod: € 68,25
Bied nu! Doe een bod

Val St Lambert Vaas op voet

Prachtige kristallen vaas op voet. kleur rubis gemaakt tussen 1970 en 1990. nr 1319 PU PU staat voor Pièce Unique afm: 30 cm ho...
Huidig bod: € 38,58
Bied nu! Doe een bod

Val St Lambert Vaas (lot 2 ) Bol

Mooie rode bolle kristallen vaas van Val st Lambert. Kleur Rubis met signatuur!  geen nr° de vaas heeft een hoogte van ongeveer 2...
Huidig bod: € 36,75
Bied nu! Doe een bod

Val St Lambert vaas met hoge uiteinden

Mooie vaas van Val St Lambert. Enkel sticker aanwezig. Lichte Rubis kleur dat verloopt en de vaas heeft 2 hoge uiteinden Deze vaas is in g...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Ittala vaas Alvar Aalto 160mm - Opaal

Alvar Aalto Collection vaas 160 mm opaal Alvar Aalto In 1936 ontwierp Alvar Aalto zijn klassieker, een serie van glazen vazen. D...
Huidig bod: € 65,12
Bied nu! Doe een bod

Delfts blauwe vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaas gemaakt uit aardewerk met decoraties in Delfts blauw. Op de onderzijde staat de tekst Delfts.
Huidig bod: € 1,20
Bied nu! Doe een bod

Chinese vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Chinese vaas gemaakt uti aardewerk. De vaas is voorzien van oosterse taferelen en bloemmotieven als deco...
Huidig bod: € 1,13
Bied nu! Doe een bod

Delfts blauwe vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaas gemaakt uit aardewerk met decoraties in Delfts blauw. Op de onderzijde staat de tekst Delfts, handw...
Huidig bod: € 1,13
Bied nu! Doe een bod

Kleurrijke vaasje met bloemen motief.

Afhaalpunt: Tienen. Geel vaasje met blauw, oranje en groen bloemen motief.  
Huidig bod: € 5,88
Bied nu! Doe een bod
10 - 19 van 62 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account