10 - 19 van 35 veilingen

Anne Nilsson vaas

Huidig bod: € 5,26

Indiase koperen vaas met de hand beslagen

Huidig bod: € 10,50

Glazen vaas

Huidig bod: € 1,00

Hand beschilderde vaas

Huidig bod: € 2,43

Glazen vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaas gemaakt uit glas. De vaas is voorzien van decoraties uitgesneden in het glas.
Huidig bod: € 1,00

Vohenstrauss vaas

Huidig bod: € 4,48

Delfts blauw, schaal - gesigneerd

Huidig bod: € 30,13

Chinese vaas

Huidig bod: € 1,80

Verzameling van vijf Delftse vazen

Huidig bod: € 41,00

Set Delfts polychroom 1048, met de hand geschilderd

Huidig bod: € 21,00
10 - 19 van 35 veilingen