1 - 10 van 17 veilingen

Aardewerk Vaas gemerkt

Huidig bod: € 3,20

Pukeberg Zweden - E.Englund 1960

Huidig bod: € 6,96

val saint lambert schaal

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Val saint Lambert sierschotel in helder en rood glas, in goede staat. 52 cm.
Huidig bod: € 28,38

kunst vaas Val-Saint-Lambert Studio Crystal

Mooi en zeldzame vaas Studio Crystal zeer goede staat gesigneerd onderaan met etiket Afm:H=15cm B=13cm
Huidig bod: € 50,00

Antiek art deco vaasje Dubois

Vaajes in perfecte staat Afm:H=10cm B=9cm
Huidig bod: € 53,55

Wong Lee vaas

Huidig bod: € 81,70

Grote schaal Murano met sticker, 2 x blauw

Huidig bod: € 13,59

Tiko Gouda vaas

Huidig bod: € 1,60

Roze Melkglas Vaas Jaren'30-40

Huidig bod: € 27,58

Jugenstil relief vaas met druiven

Huidig bod: € 25,00
1 - 10 van 17 veilingen