1 - 10 van 56 veilingen

Cristal d'Arques vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaas gemaakt uit kristal van het merk Cristal d'Arques. Op de vaas kleeft een sticker van het merk.
Huidig bod: € 1,13

Zeldzame Art Deco vaas Keralux – Ernest d’Hossche

Huidig bod: € 58,45

Delfts blauwe vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaas gemaakt uit aardewerk met decoraties in Delfts blauw. Op de onderzijde staat de tekst Delft, Holland.
Huidig bod: € 1,20

Prachtige coupe in Italiaans glas

Huidig bod: € 1,89

Design kristal vaas (VANNES)

Afhaalpunt Tienen  Design kristal vaas (VANNES) gemaakt in Frankrijk (2e helft 20e eeuw) getekend en met label
Huidig bod: € 6,13

Vaas AK Kaiser Yokohama Design FĂĽttmann

Huidig bod: € 8,36

Labaratoires Fournier vaas

Huidig bod: € 2,60

Chinese vaas

Huidig bod: € 1,13

Antiek geëmailleerd glaswerk met gouden versiering

Huidig bod: € 10,51

Belgische plateel Vaas

Huidig bod: € 16,28
1 - 10 van 56 veilingen