1 - 10 van 45 veilingen

Royal Copenhagen porselein vaas

Huidig bod: € 20,99

Capodimonte kruik/ vaas met roze rozen

Huidig bod: € 15,12

Driehoekschaal VAL SAINT LAMBERT

Driehoek mooie Schaal VAL SAINT LAMBERT
Huidig bod: € 10,50

Hutschenreuther Vaas - ontwerp 'Leonard' - gesigneerd

Huidig bod: € 10,50

Glazen vaas ( vlinders en bloemen )

Huidig bod: € 1,80

2 mooie grote koperen vazen

2 Gelijkaardige decoratieve koperen vazen. Eerste helft 20e eeuw. Kleur : geel koper. In goede staat.
Huidig bod: € 23,73

Lavorazione a Mano/Stelvia Vaas

Huidig bod: € 15,75

Antieke keramische vaas met koperbeslag A. Serghini Safi

Huidig bod: € 26,84

Prachtig koppel vazen met felle touch

Huidig bod: € 9,27

3 Japanse vazen

Huidig bod: € 5,53
1 - 10 van 45 veilingen