Lopende veilingen

1 - 10 van 67 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Chinees vaasje

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Chinees vaasje met kleurrijke decoraties. Op de onderzijde staat de tekst made in China.
Huidig bod: € 1,13
Bied nu! Doe een bod

Koppel antieke Chinese (yu-)wood vazen

Prachtig koppel antieke handgeschilderde en gelakte wood vazen op vaste voet. Zeer donker groene of bijna zwarte ondergrond met fijne decora...
Huidig bod: € 140,50
Bied nu! Doe een bod

Bassano vaasje

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Bassano vaasje gemaakt uit porselein.
Huidig bod: € 1,06
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen vaasje

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaasje gemaakt uit porselein. Het vaasje is versierd met bloemen.
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Aziatisch porselein: Chinese vaas

Mooie Chinese vaas zonder markeringen of signatuur. afmetingen: 30x15(buik) cm   enkel afhalen  
Huidig bod: € 11,50
Bied nu! Doe een bod

Vintage geribde paarse vaas.

Afhaalpunt: Tienen. Vintage geribde transparante glazen paarse vaas.  
Huidig bod: € 17,38
Bied nu! Doe een bod

glazen wijndispenser

Oude Glazen wijn dispenser uit de jaren '60. Druiventrossen in het glas gegraveerd. Metalen houder met druivenblad en druipschaal.
Huidig bod: € 1,97
Bied nu! Doe een bod

Art deco Val Saint Lambert egmont vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Vaas van Val-Saint-Lambert . Ontworpen door Charles Graffat & Rene Davenne. Het gaat over een ze...
Huidig bod: € 186,66
Bied nu! Doe een bod

Vintage zwarte vaas

Mooie speciaal gevormd met reliëf, zwarte vintage vaas gemerkt: Made in Belgium en vormnummer 350, waarschijnlijk uit Thulin. afmet...
Huidig bod: € 7,09
Bied nu! Doe een bod

Vintage vaas

Donkere zwart/blauwe bolle vaas. Handgemaakt. gemerkt met omgekeerd  soort omega teken met streep door, ofwel Ram met streep door. ...
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 67 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account