Lopende veilingen

1 - 10 van 34 veilingen

Sorteren op

Vaas porcelein FRANZ May 2005 Privilage club Shon Chion Mei - Wei Kuei-Mei

Prachtige vaas in perfecte staat Afm:H=27cm  B=12cm
Huidig bod: € 31,50
Bied nu! Doe een bod

Opaline vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Opaline vaas in een pastelkleur op een doorschijnende glazen voet.
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Sesto Fiorentino vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaas van het merk Sesto Fiorentino. De vaas is rijkelijk versierd van kleurrijke decoraties. Op de onder...
Huidig bod: € 15,00
Bied nu! Doe een bod

Keralux Boch vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaas van het merk Keralux Boch. De vaas is voorzien van kleurrijke bloemmotieven als decoratie. Aan de b...
Huidig bod: € 22,92
Bied nu! Doe een bod

Aardewerk vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaas gemaakt uit aardewerk, van een onbekend merk, de naam van het merk staat op de onderzijde maar is z...
Huidig bod: € 47,25
Bied nu! Doe een bod

Art Deco vaas met zwarte details

Mooie art deco vaas met zwarte lijnen en op sommige delen geslepen bladeren op het glas Zeer decoratief In perfecte staat! OPGELET ...
Huidig bod: € 17,45
Bied nu! Doe een bod

Kleurrijke design vaas (RGH).

Afhaalpunt: Tienen. Design vaas in de kleuren paars, roos en groen.  Vervaardigd in Duitsland door RGH (Römische Glashü...
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

Ronde zwarte vaas (Booms glas).

Afhaalpunt: Tienen. Zwarte vaas uit Booms hyaliet glas. Dit glas heeft van eigenschap van kleur (purper) te veranderen als het in het lic...
Huidig bod: € 8,14
Bied nu! Doe een bod

Gouda "Mara" bloempot met bloemenmotief.

Afhaalpunt: Tienen. Bloempot met bloemenmotief. Groene kleur binnenzijde. Aan de onderzijde gemerkt met "Mara" Gouda Holland...
Huidig bod: € 3,16
Bied nu! Doe een bod

Vaas Limited Edition E. Langert 89/500

Limited Edition Vase - Duits - Gilde Exclusive Künstlerkeramik - E.Langert Dit is een prachtige handgeschilderde aardewerke vaas...
Huidig bod: € 10,63
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 34 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account