Lopende veilingen

1 - 10 van 38 veilingen

Sorteren op

Grote Chinese Vaas

De Kringwinkel Laakdal   Mooie grote Chinese vaas De vaas is met oog voor detail beschilderd en belegd met fijne pareltjes. ...
Huidig bod: € 9,92
Bied nu! Doe een bod

Retro vaas in felle kleuren

Mooi handgeschilderde retrovaas met een sticker op: F.T. - Hand painted - Made in Belgium
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

Schouwklok met 2 vazen

Art deco schouwornament, centraal een klok met links en rechts een vaas. Onderaan de klok staat: Made in Belgium - 241art.
Huidig bod: € 33,18
Bied nu! Doe een bod

vintage design sierkruik made in Belgium Alexander

Zeldzaam vsier vaasje in zeer goede staat mooi gecrackeleerd door ouderdom Afm:H=22cm L=20cm
Huidig bod: € 26,25
Bied nu! Doe een bod

Handbeschilderde Vaas uit Jemappes

De Kringwinkel Geel   Deze aardewerken decorvaas komt uit Jemappes, Henegouwen en is gemaakt naar al oude Engelse traditie. He...
Huidig bod: € 30,29
Bied nu! Doe een bod

Aardewerken Vaas met 3 Handvaten

De Kringwinkel Geel   Deze vintage vaas heeft drie handvaten (zoals de Pot van Olen) en heeft een blauwgroene geglazuurde afwerki...
Huidig bod: € 7,35
Bied nu! Doe een bod

Handgemaakte Vaas: Bohemia Crystal

De Kringwinkel Geel   Sierlijke handgemaakte kristallen vaas met mooie bloemenprint van het merk: Bohemia Crystal uit het voormal...
Huidig bod: € 4,50
Bied nu! Doe een bod

Art Deco Vaas uitgevoerd in paars glas

Vaas,  uit de Art Deco periode (jaren '30) uitgevoerd in paars glas. Fabrikaat Doyen uit Havré-Ville (Bergen / Mons). De v...
Huidig bod: € 39,38
Bied nu! Doe een bod

2 Mooie porseleinen vazen met gouden afwerking - handwerk

De iets kleinere vaas met afbeelding van een pauw. Onderaan gestempeld : Neofitou - handmade in Greece - 24 K Gold - nr. B39 G...
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod

Retro schaal en vaas lijnen - jaren '60-70

Retro - jaren '60 - '70 Prachtige keramische vaas, W.German Fohr 336-20 Vaas. Afmetingen: D 17 cm, H 20 cm. Kleur: geel en zwart....
Huidig bod: € 22,60
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 38 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account