1 - 10 van 53 veilingen

Japanse vaas Satsuma

Huidig bod: € 40,56

Metalen vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaas gemaakt uit metaal op voet.
Huidig bod: € 10,51

Vintage keramische vaas

Huidig bod: € 1,70

Boudoir setje

Huidig bod: € 4,19

Vaasje Val saint Lambert

Huidig bod: € 42,00

Art Collection Mihai Topescu vaas

Huidig bod: € 21,00

Glazen vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaas gemaakt uit glas met goudkleurige decoraties. Aan de bovenzijde kleeft een onduidelijke sticker.
Huidig bod: € 1,60

Val St. Lambert vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaas van het merk Val St. Lambert. Op de voorzijde kleeft een onduidelijke sticker van het merk.
Huidig bod: € 7,35

Vaas riihimaki

riihimaki Vaas gemaakt van glas Made in Finland Handgemerkt "1379" Vertoont weinig of geen gebruikssporen
Huidig bod: € 38,61

Chinese vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Kleurrijke Chinese vaas. Op de onderzijde staan Chinese tekens en de tekst made in China.
Huidig bod: € 22,05
1 - 10 van 53 veilingen