Lopende veilingen

1 - 10 van 39 veilingen

Sorteren op

Vista Alegre - Vaas

Mooie hand beschilderde porseleinen vaas van Vista Alegre uit Portugal.Aan de onderzijde gemerkt en voorzien van een stempel waar het type v...
Huidig bod: € 6,00
Bied nu! Doe een bod

ART-DECO Duo vazen getekend 38 CB

Handgeschilderd, met Hanen Periode: ART-NOUVEAU- ART DECO  
Huidig bod: € 147,84
Bied nu! Doe een bod

Set: Tsjechisch keramieken bord 'Keramo Kozlany', karaf en 5 glaasjes, vintage

Set: Tsjechisch keramieken bord, karaf en 5 glaasjes, vintage. Tsjechië is wereldberoemd om de productie van (kristal) glas, met nam...
Huidig bod: € 6,65
Bied nu! Doe een bod

Glazen vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaas gemaakt uit glas in verschillende kleurrijke schakeringen.
Huidig bod: € 6,20
Bied nu! Doe een bod

Vaas - Kosta Boda/Ulrica Hydmann

Prachtig handgeschilderd kat-vaasje ontworpen door de Zweedse glaskunstenares Ulrica Hydmann-Vallien (1938) voor Kosta Boda. Merkteken ...
Huidig bod: € 52,50
Bied nu! Doe een bod

2 vazen in Raku keramiek en ronde Mobach schaal

Een ronde schaal met matte afwerking van het merk Mobach. Gemerkt in de bodem  Mobach Holland. Bijpassend  twee vazen in glanzend...
Huidig bod: € 17,38
Bied nu! Doe een bod

Modern kristallen Val Saint Lambert vaasje.

Afhaalpunt: Tienen. Vaasje, vervaardigd uit groen en transparant kristal. Voorzien van moderne siermotieven. Vervaardigd door Val S...
Huidig bod: € 22,60
Bied nu! Doe een bod

Wedgwood Arcadian Jasperware vaas (compleet)

Een Wedgwood Arcadian Jasperware vaas in lavendelblauw met wit reliëf neoclassic tafereel. De klassieke trompetvaas heeft een uitlopend...
Huidig bod: € 23,64
Bied nu! Doe een bod

Chinees klein vaasje

Hand werk Perfecte Staat Afm:H=13cm B=6cm
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Chinese vaas keramiek

Perfecte staat Afm:H=27cm B=20cm  
Huidig bod: € 8,39
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 39 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account