Lopende veilingen

1 - 10 van 47 veilingen

Sorteren op

Vintage vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Vintage vaas met oranje/rood middenstuk en bruinwitten boven- en onderkant. In goede staat. Gemaakt Wes...
Huidig bod: € 11,15
Bied nu! Doe een bod

Vintage schotel

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Ronde vintage keramieken schotel, rode bloem op een witte achtergrond.  In goede staat.
Huidig bod: € 15,50
Bied nu! Doe een bod

vintage kruikje

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Klein vintage keramiek kruikje in bruine kleur met rood, geel en witte accenten. In goede staat. Gemaak...
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

Blauwe vaas - Scheurich, West Germany

Prachtige vaas met blauw geglazuurde druppels die naar beneden druipen. Onderkant en bodem is groenig. Sticker : Scheurich - Europ Lin...
Huidig bod: € 24,00
Bied nu! Doe een bod

Vaasje in Murano stijl

Mooie vaas in Murano stijl, geschikt voor enkele bloem of zeer klein boeket. Afmetingen: 28 cm hoog, ø opening ongeveer 1 cm, ø...
Huidig bod: € 6,30
Bied nu! Doe een bod

Blauwe Retro Vaas / Mondgeblazen

Mooie blauwe vaas, mondgeblazen. Met bloemmotief. Gemaakt in Italië. In perfecte staat.
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

Prachtige vaas geslepen glas of kristal, oker

Mooi stuk, vermoedelijk kristal. Breed uitlopend naar boven. Okerkleurig. De delen in mat glas zijn afbeeldingen van dieren en gebo...
Huidig bod: € 6,65
Bied nu! Doe een bod

Vaas Delfts polychrome

Afhaalpunt Tienen handgeschilderd Ø 22 H: 30 cm made in Holland
Huidig bod: € 11,50
Bied nu! Doe een bod

Prachtige vaas/karaf met bord Boch, La Louvière

Mooie retro vaas/karaf met onderbord van BOCH, La Louvière Gouden handvat en randen (beetje vervaagd) Vieux roze achtergrond me...
Huidig bod: € 28,96
Bied nu! Doe een bod

Kleine kristallen bordeaux vaas

Prachtige kleine vaas, bordeaux kristal. Vermoedelijk Murano. Hoogte: 16 cm, Diameter: 13 cm. In goede staat, beetje beschadigd in ...
Huidig bod: € 17,25
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 47 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account