1 - 10 van 0 veilingen

speciaal hoekkastje

speciaal hoekkastje "Belle Epoque" met spiegels
Huidig bod: € 63,10

Oude vintage schoolbel

Huidig bod: € 13,14

vergulde ring

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Vergulde swarovski ring met steen.
Huidig bod: € 8,80

grote Tweety

grote Tweety, made in China 1996 vermoedelijk in polyester
Huidig bod: € 33,90

Prada gemerkte tas

Huidig bod: € 69,30

Print: Het Gebed Aan Tafel, Henrik Nordenberg

Huidig bod: € 3,51

Duo van Afrikaanse muurdecoraties in hout

Huidig bod: € 1,70

Jugenstil relief vaas met druiven

Huidig bod: € 25,00

Bone China bloemetjes

Afhaalpunt Tienen Bone China bloemetjes 23.5 x 11.5 x 4 cm
Huidig bod: € 7,34

7 strips De Rode Ridder

Huidig bod: € 2,10
1 - 10 van 0 veilingen