1 - 10 van 0 veilingen

2 kleine metalen siervogels

Huidig bod: € 11,55

Beeldje van wandelaar

In goede staat
Huidig bod: € 12,15

Afrikaans beeldje

Afhaalpunt Tienen Afrikaans beeldje hout hoogte: 11.5 cm 11.5 x 7 x 8.5 cm
Huidig bod: € 5,00

Promedoca Machete In Handgemaake Lederen Schede, DR

Huidig bod: € 28,50

Speelgoed koffiemolen

Afhaalpunt Tienen Miniatuur koffiemolen hoogte: 29 cm 29 x 14 x 9 cm
Huidig bod: € 5,26

Stoomextractor

Huidig bod: € 15,76

Prada gemerkte tas

Huidig bod: € 69,30

Sammy En Jack Attaway, Lijfwacht Verhalen, 1972

Huidig bod: € 1,00

Ets gemerkt Jean Degroote - Interieur

Afhaalpunt Tienen Ets gemerkt Jean Degroote - Interieur afmeting kader: 49 x 36 x 2 cm afmeting afbeelding: 28.5 x 19.5 cm
Huidig bod: € 16,56

Het Vlaamsche Kerstboek 1939

Huidig bod: € 28,96
1 - 10 van 0 veilingen