Lopende veilingen

Er zijn momenteel geen resultaten op deze pagina. Misschien heeft u interesse in één van volgende veilingen?

1 - 10 van 0 veilingen

Sorteren op

Touwketting met prachtige hanger, koper en steen

De hanger is magnéfique, koperen omranding met een groene steen of glas. De ketting is heel simpel, 3 touwen met een slotje achter...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Kleine weegschaal in luxe doos - messing

Originele Goud/diamanten weegschaal in luxe doos - Messing Engeland - Midden 20e eeuw Deze messing weegschaal zit in een houten bewaar...
Huidig bod: € 36,75
Bied nu! Doe een bod

Design Hoed met Patent: Sandra Phillipps, England

De Kringwinkel Laakdal   Handgemaakte design hoed van SANDRA PHILLIPPS, England met Patent No 2274972. Deze hoed in kwaliteits...
Huidig bod: € 4,74
Bied nu! Doe een bod

lego 292 keukenset

Lego 292, jaren '70 Keukenaanrecht en kasten - set In originele doos Er ontbreekt 1 voorraadpotje Verder in goede vintage co...
Huidig bod: € 21,11
Bied nu! Doe een bod

Tafellamp met porselein beeld / Grafenthal set

Lampje met beeld, man maakt het hof aan dame, gemerkt GDR 1877  Zéér gedetailleerd beeld. Materiaal : porselein ...
Huidig bod: € 2,63
Bied nu! Doe een bod

LP van David Bowie, titel van het album: LOW

De plaat is zonder binnenhoes en ziet er behoorlijk grijsgedraaid uit ! De buitenhoes is met 2 tapejes aan de onderzijde geplakt.
Huidig bod: € 12,62
Bied nu! Doe een bod

Prachtige handtas, gemerkt Delvaux

Prachtige handtas, gemerkt Delvaux - beige Op de voorzijde gestikt leder in de vorm van een D. Lange draagriem (verstelbaar) Goudkl...
Huidig bod: € 577,50
Bied nu! Doe een bod

Collector's item: Marklin Sprint 1327 Porsche 936 wit, in origineel doosje

Marklin Sprint 1327 Porsche 936 in origineel doosje. Het doosje en het schaalmodel vertonen lichte gebruikssporen. NIet getest;
Huidig bod: € 22,05
Bied nu! Doe een bod

Vintage schoolkaart Arrondissement Brussel (23)

Papier op linnen, tussen stokken met duidelijke ouderdomssporen, slijtage afm: L=165cm H=127cm Alleen afhalen in de winkel
Huidig bod: € 11,90
Bied nu! Doe een bod

Bundel Zonnekind weekblaadjes

Afhaalpunt Tienen Zonnekind Nr 1 (5 September 1969) t.e.m. nr 51 (Augustus 1970)
Huidig bod: € 12,25
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 0 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account