Lopende veilingen

Er zijn momenteel geen resultaten op deze pagina. Misschien heeft u interesse in één van volgende veilingen?

1 - 10 van 0 veilingen

Sorteren op

Antieke Chinese kast

Mooie kast handgeschilderd en met in en opleg werk algemeen goede staat heeft een paar kleine beschadigingenn aan 2 hoeken (zie foto'...
Huidig bod: € 31,76
Bied nu! Doe een bod

Hettich klok onder glazen stolp

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Klok van het merk Hettich onder een glazen stolp. De klok werkt op batterijen.
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Vintage glazen asbak met siermotief

Afhaalpunt: Tienen. Ronde glazen asbak met vintage siermotief en plaats voor 3 sigaretten.
Huidig bod: € 2,00
Bied nu! Doe een bod

Lesney Mini Vrachtwagen (1973)

Afhaalpunt: Tienen. Productie: Engeland. Uitgave datum: 1973.
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Steiff poedel ( Snobby jaren 60)

Mooie schattige poedel van Steiff rode halsband ontbreekt met het label van Steiff mooie staat (gebruikt) ogen neus en tong nog aan...
Huidig bod: € 17,52
Bied nu! Doe een bod

Kunstwerk Piet Lemahieu - gesigneerd

  Kunstwerk Piet Lemahieu - gesigneerd   Altijd al een origineel kunstwerk in huis willen hebben? Dit is je kans! Prachti...
Huidig bod: € 41,14
Bied nu! Doe een bod

Stripverhaal: De belevenissen van Jommeke - Twee halve lappen (1970, Jef Nys) - Eerste druk

Afhaalpunt: Tienen. Stripverhaal: De belevenissen van Jommeke - Twee halve lappen uit 1970. Auteur: Jef Nys Uitgever: Het Volk S...
Huidig bod: € 2,11
Bied nu! Doe een bod

Spiegel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Bolle spiegel in een goudkleurige houten kader. De kader is voorzien van sierlijke vormen. Aan de achter...
Huidig bod: € 9,56
Bied nu! Doe een bod

ART-Toy Invisible man-art Beat

Abstract beeldje uit reeks. Nicolantonio Mucciaccia
Huidig bod: € 15,07
Bied nu! Doe een bod

Lichtreclame Telephone publique

Mooie, originele eyecatcher...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 0 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account