Lopende veilingen

1 - 10 van 9 veilingen

Sorteren op

Spiegel in Houten Gesneden Omlijsting

Prachtige handgemaakte spiegel (geslepen) in een zwaar en mooi gesneden houten omlijsting. Achteraan staat de vermelding van oorsprong, gema...
Huidig bod: € 60,76
Bied nu! Doe een bod

Spiegel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Spiegel in een sierlijke metalen kader. Aan de achterzijde is een haak voorzien om de spiegel aan de muu...
Huidig bod: € 15,36
Bied nu! Doe een bod

Vintage spiegel Coca Cola

Vintage spiegel van Coca Cola. Geen jaar te lezen.
Huidig bod: € 10,32
Bied nu! Doe een bod

Retro ovalen spiegel

Elegante spiegel stijl jaren 50.  Het zwarte gedeelte is ook in glas. Ongemerkt.
Huidig bod: € 5,53
Bied nu! Doe een bod

Spiegel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Spiegel in een sierlijke, goudkleurige metalen kader. Aan de achterzijde is een haak voorzien om de spie...
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

Verzilverde Toiletset Handspiegel en Borstels

Verzilverde toiletset bestaande uit een handspiegel, haarborstel en kleerborstel. De bovenkant is telkens mooi versierd met bloemen en krull...
Huidig bod: € 3,16
Bied nu! Doe een bod

Mooie decoratieve zonnespiegel

      Fleur je interieur op met deze vintage zonnespiegel. Gemaakt uit een bolle spiegel centraal met daar rond een ...
Huidig bod: € 21,00
Bied nu! Doe een bod

Halspiegel

Een halspiegel met een originele kader. De spiegel zit namelijk verwerkt in een raamkozijn met luiken. Dit geeft een romantische sfeer en ee...
Huidig bod: € 17,11
Bied nu! Doe een bod

Vintage zonnespiegel

      Deze zonnespiegel of heksenspiegel staat overal prachtig: in je badkamer, de hall, het kleinste kamertje, &hel...
Huidig bod: € 21,58
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 9 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account