1 - 10 van 13 veilingen

Zonnespiegel

Zonnespiegel met gebakken klei in goudkleur. Lichte beschadiging op drie plaatsen. afmeting: 56 cm diameter
Huidig bod: € 20,94

Spiegel

Huidig bod: € 1,00

Spiegel in Aziatische Stijl

Huidig bod: € 15,75

Vintage Ronde spiegel/Knitter

Spectaculaire ronde spiegel Goudkleurige metaal. Gemerkt : Knitter. Gemaakt in België. In perfecte staat.
Huidig bod: € 47,25

Grote zonnespiegel

Huidig bod: € 51,45

Handspiegel en fotokader Art Nouveau

Huidig bod: € 21,00

Vintage: Large Martini Vino Vermouth Spiegel

Reclamespiegel Martini vino vermouth in houten kader zeer decoratief bij u thuis of in de bar, laat je denken aan zomerse cocktails
Huidig bod: € 15,75

Spiegel

Huidig bod: € 1,00

Antieke reiskoffer met spiegel

Huidig bod: € 30,45

Spiegel met houten kader.

Afhaalpunt Tienen. Spiegel met houten kader om aan de muur te hagen. Geschikt als wand decoratie.
Huidig bod: € 5,00
1 - 10 van 13 veilingen