Lopende veilingen

1 - 10 van 6 veilingen

Sorteren op

Displayspiegel Cartier

Displayspiegel Cartier. Knappe staande spiegel van Cartier. Opvallende rand, met gedraaid metaal in koper-, goud- en roodkoperen kleur...
Huidig bod: € 94,15
Bied nu! Doe een bod

CocaCola spiegel + Vintage metalen reclamebord

1.Orginale Coca Cola spiegel in mooie houten kader het is in goede staat . Afmetingen : lengte : 80 cm     &nbs...
Huidig bod: € 35,46
Bied nu! Doe een bod

Fotokader en handspiegel, Art nouveau

Fotokader en handspiegel, Art nouveau. Deze items worden gesierd met sierlijke vrouwenfiguren. Materiaal: metaal, waarschijnlijk messi...
Huidig bod: € 50,00
Bied nu! Doe een bod

Wandspiegel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Wandspiegel gemaakt met houten kader.
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Ovalen spiegel + console (Gemerkt DEKNUDT )

Prachtige ovalen spiegel met rand van eikenblaadjes ," in goudkleurig " Denknudt is gelegen in Deerlijk een produceert al ...
Huidig bod: € 19,72
Bied nu! Doe een bod

Ronde en Ijzeren frame spiegel

Ronde Spiegel in metalen frame met versieringen De spiegel in ouderwetse zwart metalen lijst. De lijst heeft donker goudkleurige accenten....
Huidig bod: € 5,83
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 6 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account