Lopende veilingen

1 - 10 van 11 veilingen

Sorteren op

Antiek bronzen art deco kandelaar

Prachtige oude art-deco kandelaar uir brons algemeen mooie staat Afm:H=31cm B=19cm zwaar
Huidig bod: € 53,19
Bied nu! Doe een bod

ronde rieten spiegel

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Vintage licht gebolde spiegel in een rieten frame. In goede staat. Ø 62 cm.
Huidig bod: € 6,42
Bied nu! Doe een bod

Dienblad Spiegel - Art Nouveau

Eerste helft 20e eeuw, Frankrijk Dit fraaie dienblad is gemaakt van verzilverd nikkel. Laat zich mooi gebruiken om wat karaffen op te ...
Huidig bod: € 39,17
Bied nu! Doe een bod

Reclamespiegel - Carlsberg

Afhaalpunt Tienen Decoratieve reclamespiegel van Carlsberg 66 cm x 55 cm x 2 cm 2.2 kg
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

LEUKE SPIEGEL

zeer goede staat kan natuurlijk op de tafel geplaatst worden of gewoon leuk tegen de muur bevestigen. afm H=35cm B=28cm Alleen afha...
Huidig bod: € 31,51
Bied nu! Doe een bod

Retro spiegel

Afhaalpunt Tienen bloemvorm in koper diameter: 54 cm Hoogte:5 cm 1.610 kg
Huidig bod: € 26,80
Bied nu! Doe een bod

map of the world spiegel

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) 'New And Accvrat Map Of The World 1651' vintage Spiegel. 80 cm x 55  cm, met kader 63 cm x...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Grote spiegel met goudkleurige omranding

Grote spiegel met goudkleurige omranding In goede staat Afmeting: Breedte: 80 cm Hoogte: 103 cm    
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

2 Metalen spiegels - rood en zwart

2 Ronde Muur Decoratieve Metalen Spiegels. Voor binnen- en buitenshuis. Kleur: rood en zwart. Afm: D 51.5 cm, 64 cm. In goede st...
Huidig bod: € 5,80
Bied nu! Doe een bod

Antieke set spiegel, borstel en kam

VINTAGE Verzilverd  make-up set spiegel, borstel, kam. Voel de kwaliteit van vroeger. Afm: spiegel: 24 cm x 13.5 cm. Borstel: ...
Huidig bod: € 2,60
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 11 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account