Lopende veilingen

1 - 10 van 16 veilingen

Sorteren op

Vintage Zonnespiegel (1)

      Deze mooie zonnespiegel heeft een totale diameter van 45 cm, de spiegel zelf bestaat uit bol glas en heeft een...
Huidig bod: € 33,10
Bied nu! Doe een bod

Vintage Zonnespiegel – eikenboom blaadjes patroon (2)

      Deze prachtige zonnespiegel heeft een totale diameter van 50 cm, de spiegel zelf bestaat uit bol glas en heeft...
Huidig bod: € 51,21
Bied nu! Doe een bod

vintage zonnespiegel heksenspiegel

mooie oude zonnespiegel perfect staat materiaal plastic Afm:55cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 63,00
Bied nu! Doe een bod

vintage zonnespiegel heksenspiegel

oude zonnespiel uit plastic heel heel kleine beschadiging onderaan ziet men niet klein shipje af Afm: 52cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 58,30
Bied nu! Doe een bod

vintage zonnespiegel heksenspiegel(3)

oude zonnespiegel uit plastic heeft beschadiging maar niet groot (zie foto) Afm:52cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 22,21
Bied nu! Doe een bod

Vintage retro spiegel

vintage spiegel uit metaal Afm:48cm mooie staat Alleen ophalen
Huidig bod: € 27,56
Bied nu! Doe een bod

Vintage retro spiegel

Vintage spiegel Uit metaal goede staat wat goudkleur afgesleten hier en daar Afm:45cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 12,60
Bied nu! Doe een bod

vintage retro spiegel

Lijkt op art deco model maar is waarschijnlijk uit de jaren 50 60 mooi en decoratief in mooie staat Afm:H=76cm B=65cm Alleen oph...
Huidig bod: € 5,36
Bied nu! Doe een bod

vintage retro spiegel

Art-deco stijl spiegel maar deze dateerd waarschijnlijk van rond de jaren 50-60 zeer goede staat Afm:65cm in diameter Alleen ophalen
Huidig bod: € 1,26
Bied nu! Doe een bod

Bamboe spiegel, vintage

Leuke bamboe spiegel, vintage. Bijzondere ovalen vorm. Goed bewaard. We kunnen de spiegel niet verzenden. Formaat 44 cm x 59 cm
Huidig bod: € 11,47
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 16 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account