Lopende veilingen

1 - 10 van 17 veilingen

Sorteren op

Zonnespiegel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Spiegel in vorm van een zon met metalen omkadering. Aan de achterkant van de spiegel is een haakje voorzien v...
Huidig bod: € 52,50
Bied nu! Doe een bod

Coca Cola spiegel

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Op vrijdag 18 oktober zal de winkel uitzonderlijk gesloten zijn, wij zijn terug geopend op zaterdag 19 ...
Huidig bod: € 11,03
Bied nu! Doe een bod

Vintage spiegeltje

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Op vrijdag 18 oktober zal de winkel uitzonderlijk gesloten zijn, wij zijn terug geopend op zaterdag 19 ...
Huidig bod: € 8,40
Bied nu! Doe een bod

Captain nortons finest Carribean rum

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Op vrijdag 18 oktober zal de winkel uitzonderlijk gesloten zijn, wij zijn terug geopend op zaterdag 19 ...
Huidig bod: € 22,17
Bied nu! Doe een bod

Antieke spiegel

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Op vrijdag 18 oktober zal de winkel uitzonderlijk gesloten zijn, wij zijn terug geopend op zaterdag 19 ...
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod

Spiegel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Spiegel in een houten kader.
Huidig bod: € 1,24
Bied nu! Doe een bod

Vintage spiegel goudkleurig rand

Mooie spiegel de uitgewerkte stukken bovenaan en onderaan is in hout Achteraan met een houten plaat de totaal afmeting 95 cm hoog 51 cm b...
Huidig bod: € 28,35
Bied nu! Doe een bod

Grote Raam Spiegel

Grote spiegel, heel fraai in vorm, (raam spiegel). Mooi ontworpen spiegel met een stevig metalen frame en helder spiegelglas. In perfe...
Huidig bod: € 1,06
Bied nu! Doe een bod

Deknudt Ronde Spiegel

Mooie retro spiegel, België - Midden 20e eeuw. Bolle spiegel in verkoperde frame. Gemerkt : Deknudt. Een ronde spiegel is een ...
Huidig bod: € 52,11
Bied nu! Doe een bod

Zonnespiegel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Zonnespiegel in een metalen kader. Aan de achterzijde is een haak voorzien om het geheel aan de muur te ...
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 17 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account