Lopende veilingen

1 - 10 van 9 veilingen

Sorteren op

Spiegel in de vorm van een patrijspoort

Aparte, bronzen spiegel in de vorm van een patrijspoort Spiegel zit los in originele verpakking en kan door middel van 2 schroeven v...
Huidig bod: € 34,65
Bied nu! Doe een bod

Spiegel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Spiegel in een goudkleurige houten kader. aan de achterzijde is een haak voorzien om de spiegel aan de m...
Huidig bod: € 14,54
Bied nu! Doe een bod

Zonnespiegel met koperen omlijsting

      Afhaalpunt Ronse.   Mooie zonnespiegel met koperen omlijsting. De bolle spiegel heeft een diameter ...
Huidig bod: € 42,10
Bied nu! Doe een bod

Spiegel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Spiegel in een sierlijke, houten kader. Aan de achterzijde is een draad voorzien om het geheel aan de mu...
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod

Metalen Bloem Spiegel

Deze  kleine spiegel heeft een goudkleurig gebloemd frame. Erg leuk om op te hangen op je toilet of slaapkamer. De spiegel is gemaakt...
Huidig bod: € 26,26
Bied nu! Doe een bod

Glazen doos of kist met spiegeldeksel

Prachtige doos, volledig handgemaakt, made in Italy De randen zijn in brass gold plated (24 karaat) gesoldeerd, label hangt eraan. Het...
Huidig bod: € 21,40
Bied nu! Doe een bod

2 mooie, kleine spiegeltjes

Houten, met goud beschilderde spiegels 1 langwerpige : H = 23 cm, B = 17,5 cm 1 ronde : diam. : 23 cm Hebben beiden haak om te hang...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

Spiegel als poort, met metalen hekwerk

Prachtige spiegel, volledig omringd door metaal en met metalen hekwerk. stevige haak om te hangen. Afmetingen in gesloten stand : H...
Huidig bod: € 23,80
Bied nu! Doe een bod

Spiegel in houten vintage kader

Een prachtige ovalen spiegel in houten vintage kader . Houtsoort : Donker Eiken . Gebruikssporen en klein barstje in de kader. &nbs...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 9 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account