Val St Lambert - Sierschaal Kristal - gesigneerd en gestickerd

Afgelopen op 26-10-2020 om 19:10

Winnend bod: € 6255,15

Prachtige P.U. (Piece Unique) kristallen siervaas uit de collectie van Val St Lambert.

Gesigneerd, genummerd en gestickerd. In de goudkleurige sticker onderaan staat PU Ibo 33 LREN . Gesigneerd onderaan Val st Lambert PU

in de schaal is ook een zilverkleurige sticker aanwezig.

19x20x21 cm hoogte 11 cm

Foto’s maken deel uit van de omschrijving
items bezichtigen kan van maandag tot vrijdag, op zaterdag enkel op afspraak!
IJzerenmolenstraat 4, 3001 HEVERLEE
* pakketjes worden 2x per week verzonden.

€ 6255,15 door xavier9000 op 26-10-2020 om 17:22:33
€ 52,51 door boa666 op 26-10-2020 om 17:16:59
€ 50,00 door xavier9000 op 26-10-2020 om 16:43:07
€ 37,81 door mietje op 26-10-2020 om 16:35:41
€ 36,00 door boa666 op 26-10-2020 om 16:35:30